Rejestracja

Nasza agencja nieruchomości

Duża ilość ciekawych ofert

Wakacje nad brzegiem ciepłego morza, w pięknym i przyjaznym otoczeniu, to dla większości jedna z najlepszych form rekreacji i wypoczynku. Wielu z nas lubi wracać w sprawdzone miejsca, w których czuje się dobrze, dlatego coraz częściej decydujemy się nie na czasowy wynajem, a na zakup mieszkania, apartamentu czy domu. Coraz większą popularnością wśród Polaków cieszą się między innymi położone nad morzem, atrakcyjne pod względem ceny i jakości nieruchomości w Hiszpanii.

 

Nasza agencja nieruchomości – Casa en Sol, to zespół prawdziwych miłośników Hiszpanii, a zarazem profesjonalistów w zakresie pośrednictwa nieruchomości na hiszpańskim rynku inwestycyjnym. Gruntowna wiedza o Hiszpanii – jej języku, kulturze oraz systemie sprzedaży nieruchomości - pozwala naszej firmie nawiązywać profesjonalne relacje z zaufanymi partnerami biznesowymi. Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami posiadającym sieć współpracowników w całej Hiszpanii. Skrupulatnie selekcjonujemy oferty nieruchomości w Hiszpanii dla naszych klientów, aby mieli pewność co do ich stanu formalnego i prawnego. Wśród propozycji naszej agencji znajdują się oferty sprzedaży nieruchomości z różnych regionów Hiszpanii, głównie z rejonów położonych nad morzem – m.in. z Costa Brava, Costa Blanca, Costa del Sol, Majorki i Wysp Kanaryjskich.

 

Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości prosto od dewelopera (z rynku pierwotnego), z rynku wtórnego, wyszukujemy nieruchomości w Hiszpanii na specjalne zamówienie klienta oraz obsługujemy zakup nieruchomości sprzedawanych przez banki. Nabywanie nieruchomości bankowych, może być ciekawą alternatywą wobec tradycyjnych sposobów kupna domu czy apartamentu w Hiszpanii. Zawsze dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań nabywców, ale też jako znawcy rynku nieruchomości staramy się im dobrze doradzić, żeby posiadany dom stał się źródłem korzyści i satysfakcji.

 

Szukasz apartamentu nad morzem? A może nowoczesnej willi z basenem?

 

Nasza agencja znajdzie dla Ciebie nieruchomość, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich oczekiwań. 

nieruchomości w hiszpanii

Baza informacji oraz kontaktów Casa en Sol systematycznie rośnie. W ten sposób możemy zaproponować usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy najbardziej pożądane wśród spragnionych słońca inwestorów nieruchomości nad morzem zlokalizowane w hiszpańskich kurortach turystycznych. Proponujemy nadmorskie apartamenty oraz rodzinne wille w urokliwych regionach wybrzeża Hiszpanii, położone w bezpośrednim zasięgu plaży oraz morza. Nasza agencja znajduje apartamenty oraz domy atrakcyjne pod względem ceny i lokalizacji.


Przed zarekomendowaniem nieruchomości w Hiszpanii, dokładnie weryfikujemy dom wystawiony na sprzedaż. Polecając nieruchomość nasza agencja sprawdza okolicę, lokalizację oraz stosunek ceny do oferowanej jakości. Dbamy o to, aby przedstawiona oferta była dla klienta jak najbardziej korzystna.

 

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient

Z założenia nie prowadzimy komercyjnych akcji promocyjnych, opierając strategię budowania pozytywnego wizerunku firmy na satysfakcji naszych klientów, którzy zadowoleni z naszych usług zwykle polecają nas swoim znajomym.
 
nieruchomości hiszpania sprzedaż

Zespół Casa en Sol to wyspecjalizowane i profesjonalne grono. Legitymujemy się licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Nr licencji 16565. Licencja do pobrania: tutaj.


Licencja umożliwia nam profesjonalny nadzór nad przeprowadzanymi transakcjami specjalisty-pośrednika z bogatym doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i hiszpańskim. Warto dodać, że w Hiszpanii licencja nie jest wymagana, dlatego wiele biur nieruchomości korzysta z tej luki prawnej i nie legitymuje się takimi uprawnieniami.

 

Kompleksowa obsługa transakcji i działania posprzedażowe

Kompetentna obsługa transkacji zakupu nieruchomości w Hiszpanii, jak również kompleksowe działania posprzedażowe to kolejna rzecz, która wyróżnia Casa en Sol spośród innych agencji nieruchomości, świadczących swoje usługi sprzedaży nieruchomości poza granicami kraju.
 
nieruchomości hiszpania

Casa en Sol zapewnia bezpieczeństwo transakcji od momentu wyszukiwania ofert aż do podpisania aktu notarialnego. Dodatkowo Casa en Sol jako firma posiadająca uprawnienia agencji obrotu nieruchomościami zapewnia nabywcy wszelkie usługi po-sprzedażowe w obsłudze nieruchomości w Hiszpanii takie jak: pośredniczenie w wynajmie, administrowanie, sprzątanie i konserwacja oraz prowadzenie korespondencji i rozliczeń z dostawcami mediów czy innymi lokalnymi instytucjami. Więcej informacji na temat temat znajduje się w zakładce: Posprzedaż.

 
 

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas