Rejestracja

Casa en Sol

       CASA en SOL w Warszawie

Zasadą w Casa en Sol jest dostosowanie się do potrzeb i wymagań Klienta. Nasze biuro mieści się na Saskiej Kępie, tutaj prowadzimy większość biznesowych spotkań.

 

Możemy także dojechać do domu, miejsca pracy lub ulubionej kawiarni naszego Klienta na terenie Warszawy i okolic. Możemy spotkać się tam gdzie Klient sobie życzy, aby zaprezentować ofertę naszej firmy i dokładnie omówić wszystkie kwestie związne z zakupem nieruchomości w Hiszpanii.

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta:
ul. Poselska 3
03-931 Warszawa (Saska Kępa)

 

Adres siedziby:
ul. Szczuczyńska 14/1
03-943 Warszawa (Saska Kępa)


E-mail:

casaensol@casaensol.pl

m.wargocka@casaensol.pl

 

Telefony:

 

(+48) 510 078 757

(+48) 512 355 734

(+48) 513 856 032

(+22) 612 79 01

 

 

 

       CASA en SOL w Hiszpanii

Spotykamy się z klientami Casa en Sol również na terenie całej Hiszpanii. Jeśli nasz klient jest na wakacjach i właśnie znalazł dom swoich marzeń, w którym chciałby spędzić resztę życia – przyjedziemy następnego dnia!


Zespół Casa en Sol umawia spotkania z lokalnymi agentami z dnia na dzień. Jesteśmy w stanie zaproponować swoim Klientom oglądanie nieruchomości następnego dnia po zgłoszeniu do naszej firmy. Klient podaje szczegółowo swoje wymagania, nasz zespół wyszukuje w swojej starannie wyselekcjonowanej bazie danych nieruchomości spełniające podane kryteria i w ten sposób można stać się nowym właścicielem nieruchomości podczas wakacji. Sieć naszych przedstawicieli w Hiszpanii jest na bieżąco ze wszystkimi sprawami formalnymi, które należy przeprowadzić zanim nabędzie się nieruchomość w Hiszpanii, w tym skutecznie pomagamy w zorganizowaniu finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

       CASA en SOL wszędzie

Casa en Sol pracuje zawsze, bo kochamy swoją pracę! Fiestas, siestas... - zawsze odbieramy telefon (prawie zawsze), na mejle odpisujemy w ciągu 24 godzin, spotkania organizujemy niebywale szybko. Zespół Casa en Sol jest zorganizowany, mobilny i szybki w działaniu.

 

Na specjalne życzenie organizujemy elastycznie dla obu stron spotkania na terenie całego kraju. Na spotkaniu dochodzi do prezentacji ofert (wcześniej wyselekcjonowanych na podstawie podanych kryteriów), omówienia szczegółów związanych z przeprowadzeniem transakcji i w konsekwencji do zaplanowania wyjazdu rekonesansowego do Hiszpanii.

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas