Facebook logo

Kontakt

CASA EN SOL w Warszawie

 

 

 

Adres siedziby:

ul. Poselska 3
03-931 Warszawa (Saska Kępa)


E-mail:

casaensol@casaensol.pl

m.borski@casaensol.pl

 

Telefony:

(+48) 510 078 757

(+48) 512 355 734

(+48) 690 447 722

(+48) 22 612 79 01

 

 

 

 

CASA en SOL w Hiszpanii

Spotykamy się z Klientami Casa en Sol również na terenie całej Hiszpanii. Jeśli nasz Klient jest na wakacjach i właśnie znalazł dom swoich marzeń, w którym chciałby spędzić resztę życia – przyjedziemy następnego dnia!


Zespół Casa en Sol umawia spotkania z lokalnymi agentami z dnia na dzień. Jesteśmy w stanie zaproponować swoim Klientom oglądanie nieruchomości następnego dnia po zgłoszeniu do naszej firmy. Klient podaje szczegółowo swoje wymagania, nasz zespół wyszukuje w swojej starannie wyselekcjonowanej bazie danych nieruchomości spełniające podane kryteria i w ten sposób można stać się nowym właścicielem nieruchomości podczas wakacji. Sieć naszych przedstawicieli w Hiszpanii jest na bieżąco ze wszystkimi sprawami formalnymi, które należy przeprowadzić zanim nabędzie się nieruchomość w Hiszpanii, w tym skutecznie pomagamy w zorganizowaniu finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

 

CASA en SOL wszędzie

Casa en Sol pracuje zawsze, bo kochamy swoją pracę! Fiestas, siestas... - zawsze odbieramy telefon (prawie zawsze), na mejle odpisujemy w ciągu 24 godzin, spotkania organizujemy niebywale szybko. Zespół Casa en Sol jest zorganizowany, mobilny i szybki w działaniu.

 

Na specjalne życzenie organizujemy elastycznie dla obu stron spotkania na terenie całego kraju. Na spotkaniu dochodzi do prezentacji ofert (wcześniej wyselekcjonowanych na podstawie podanych kryteriów), omówienia szczegółów związanych z przeprowadzeniem transakcji i w konsekwencji do zaplanowania wyjazdu rekonesansowego do Hiszpanii.