Facebook logo

Kup nieruchomość w Hiszpanii bez wychodzenia z domu

Obsługa CASA EN SOL dla Klientów bieznesowych

Oferta CASA EN SOL jest skierowana również dla inwestorów, którzy chcieliby zdywersyfikować swój portfel bez konieczności dodatkowych podróży oraz utraty cennego czasu na formalności, które się wiążą z zakupem nieruchomości w Hiszpanii.Dzięki znajomości całego rynku i posiadania sieci agentów na wszystkich wybrzeżach Hiszpanii nasi specjaliści odpowiednio doradzą inwestorom poszukującym nieruchomości, które będą generować w przyszłości satysfakcjonującą stopę zwrotu. Całość operacji można przeprowadzić z głównej siedziby naszej firmy w Warszawie lub z innego dogodnego dla Klienta miejsca w Polsce lub Hiszpanii. Oferujemy pełną obsługę formalną, prawną i bankową. Nasi pracownicy pomagają uzyskać numer identyfikacji obcokrajowca (NIE) poprzez ambasadę Hiszpanii w Polsce, obsługują zdalnie założenie konta w banku hiszpańskim, którego jesteśmy oficjalnym reprezentantem, jak również tłumaczą na język polski i przygotowują do podpisania stosowne umowy i towarzyszące im dokumenty. Obsługujemy również proces ubiegania się o kredyt hipoteczny w bankach hiszpańskich.Dodatkowo na dodatkowe zlecenie możemy przeprowadzić due diligence wybranej nieruchomości w Hiszpanii z pomocą współpracujących z naszą firmą prawników posiadających profesjonalną wiedzę na temat regulacji prawnych hiszpańskiego rynku nieruchomości.

 

Zaangażowanie Klienta w proces zakupu

Cały proces inwestycyjny w przypadku gotowych nieruchomości trwa zwykle około miesiąca, a w przypadku inwestycji w budowie odpowiednio dłużej – do czasu podpisania aktu notarialnego przeniesienia własności nieruchomości.W naszej firmie to Klienci decydują w jakim stopniu chcą brać czynny udział w procesie zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Zdarza się, że podpisują akt notarialny przeniesienia własności osobiście, a wszystkie pozostałe formalności za pomocą odpowiednich pełnomocnictw w ich imieniu przeprowadza CASA EN SOL.Również po akcie notarialnym CASA EN SOL pomaga w utrzymaniu i obsłudze nieruchomości, w tym zarządzaniu wynajmem.

 

Oszczędność czasu i środków

Taki model inwestowania w nieruchomości w Hiszpanii jest nie tylko najbardziej efektywny pod kątem maksymalizacji zysku, ale dodatkowo pozwala zaoszczędzić cenny czas i środki, które pochłaniają poszukiwania nieruchomości na własną rękę lub za pośrednictwem podmiotów działających lokalnie, na małą skalę, zwykle w jednym regionie Hiszpanii. CASA EN SOL dzięki swojej długoletniej obecności na rynku hiszpańskim i największej skali działania oraz stałemu monitoringowi wszystkich turystycznych regionów Hiszpanii może doradzić swoim Klientom kompleksowo i w największym stopniu spełnić oczekiwania inwestorów.