Rejestracja

Nieruchomości na zamówienie

Casa en Sol jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce prowadzi sprzedaż nieruchomości projektowanych na zamówienie na terenie Hiszpanii, zarówno na Costa Blanca, na Majorce jak i na Costa del Sol. Nasi współpracownicy w Hiszpanii projektują nieruchomości na życzenie klienta. Budowa domu jest poprzedzona licznymi konsultacjami oraz wnikliwą analizą oczekiwań, potrzeb oraz indywidualnych upodobań każdego klienta. Dysponujemy działkami o bardzo zróżnicowanych parametrach, które mają pozwolenie na budowę oraz wszystkie przyłącza niezbędne do rozpoczęcia prac konstrukcyjnych. O całą procedurę formalną związaną z rozpoczęciem budowy troszczy się Casa en Sol wraz ze swoimi lokalnymi kontrahentami.

Nieruchomości na zamówienie wyróżnia:

 

  • Wybór działki spośród wielu dostępnych na najpopularniejszych wybrzeżach w Hiszpanii.
  • Duży wybór modeli willi, które zostaną wybudowane w Hiszpanii. Klienci mogą również dostarczyć nam swój własny projekt, który zostanie dostoswany przez naszych specjalistów do warunków zabudowy w danym miejscu.
  • Wyposażeniem oraz wykończeniem wnętrz zajmują się poleceni przez nas profesjonaliści. Klienci mogą również zatrudnić zewnętrznego projektanta-designera albo zlecić nam przygotowanie odpowiedniego projektu, dostosowanego do indywidualnych wymagań.
  • Nasi specjaliści mogą urządzić mieszkanie lub dom aż po najmniejsze detale, gotowy do wprowadzenia się od zaraz.
  • Casa en Sol zapewnia pełną obsługę po-sprzedażową związaną z obsługą oraz utrzymaniem nieruchomości w Hiszpanii.
  • Przed wybraniem konkretnego modelu nieruchomości, chętnie pokażemy istniejące, zrealizowane w ten sposób inwestycje, jak również projekty w trakcie realizacji.
  • Budowa willi od samego początku procesu inwestycyjnego, czyli od wyboru konkretnej działki aż do zamieszkania wynosi ok. 12-14 miesięcy. W trakcie tego czasu klient ma stały kontakt ze swoim doradcą inwestycyjnym koordynującym projekt, firmą budowlaną oraz konstruktorem budynku. Na bieżąco, za pośrednictwem filmów oraz zdjęć jest w stanie obserwować postępy w budowie. Każdy, nawet najmniejszy element wykończenia wnętrz, dekoracji jest z klientem konsultowany i przez niego akceptowany. Klient ma pełny wgląd w dokumentację techniczną, prawną oraz budowlaną każdego obiektu. Ma prawo zmieniać również jakość oraz rodzaj zastosowanych materiałów budowlanych tak, aby dom spełniał jego oczekiwania, jak również był funkcjonalny pod względem architektonicznym.
 
Willa-na-zamowienie-w-hiszpanii
Nasi Klienci najchętniej decydują się na zakup willi na zamówienie na wybrzeżu Costa Blanca, część północna.

Marina Alta, czyli północna część wybrzeża Costa Blanca

Północna część wybrzeża Costa Blanca to nizwykle malowniczy region, gdzie wysokie góry wpadają wprost do morza, tworząc niesamowite widokowo, klifowe wybrzeże. Tereny górzyste, na których najczęściej realizowane są projkety willi na zamówienie położone pomiędzy miastami Javea, Moraira, Calpe i Altea charakteryzują fantastyczne widoki na lazurowe morze. Dodatkowo górskie otoczenie stwarza idealne, intymne warunki do wypoczynku z dala od tłumu turystów.


W tej części wybrzeża Costa Blanca Klienci Casa en Sol mają do czynienia z trzema rodzajami nieruchomości:

Wille szyte na miarę, czyli budowane wg indywidualnych preferencji Klienta. Klient wybiera, kupuje konkretną działkę, a następnie wg indywidualnych wskazówek deweloper opracowuje projekt architektoniczny willi. Działki są bardzo różne, wszystkie posiadają panoramiczny widok na morze. Budowa takiej willi trwa ok. 12-14 miesięcy. Do tego czasu należy doliczyć kilka miesiące na załatwienie spraw formalnych związanych z legalnym rozpoczęciem budowy.

Wille budowane na bieżąco. Dostępnych jest kilkanaście projektów domów, które są cały czas budowane, na wprowadzenie się do takiego domu trzeba zaczekać około pół roku, w którym to czasie nieruchomość jest wykańczana wg indywidualnych preferencji. Zakup tego typu nieruchomości jest o tyle korzystny, że czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku projektów willi na zamówienie. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby projekt willi był w pełni zindywidualizowanym projektem jeśli chodzi o wnętrze willi, uemblowanie oraz dekoracje.

Wille gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Wille wybudowane, wykończone, w pełni umeblowane. Gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Jest to propozycja dla Klientów, którzy chcieliby zamieszkań w swojej nieruchomości w Hiszpanii tuż po zakupie, bez okresu oczekiwania.

 
Okolice Javea

Javea to piękna, nadmorska miejscowość o bardzo starej historii. Obecnie jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na wybrzeżu Costa Blanca. To tam znajdują się okazałe posiadłości, wile warte kilka milionów euro oraz apartamenty z frontowym widokiem na morze. Jevea jest też polecana przez agentów Casa en Sol jako miasteczko, które posiada swój własny, jedyny i niepowtarzalny klimat. Dzięki swojej różnorodności stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych punktów na szlakach turystycznych w całej Hiszpanii.
Cena nowej działki w Javea jest oczywiście uzależniona od położenia oraz widoku. Działki w tym miejscu nie należą do tanich. Z drugiej strony nieruchomości z rynku wtórnego nie są tańsze niż 300.000-400.000 EUR i nadają się to remontu. Na działce ok. 700-1.000 m2 możemy zbudować dom jednorodzinny o powierzchni 170-200 m2, z indywidualnym basenem podobnej cenie. Jest to niezaprzeczalnie atrakcyjniejsza opcja niż zakup starej willi do kompletnego remontu.

Okolice Torrevieja

Okolice Torrevieja to piękne tereny rekreacyjne, tańsze niż północ wybrzeża Costa Blanca. Znaleźć tu można bardzo wiele atrakcyjnych działek z widokiem na morze lub z widokiem na góry. Istnieje możliwość zaprojektowania oraz wybudowania nieruchomości według indywidualnych upodobań klienta. Lokalny deweloper, z którym współpracujemy cieszy się zaufaniem oraz wieloletnim doświadczeniem przy budowie zarówno domów całorocznych, jak i domów letniskowych. Jakkolwiek warunki klimatyczne panujące w tej części wybrzeża nie wymagają np. instalacji centralnego ogrzewania, istnieje wiele aspektów budowy, które nie są znane ekipom budowlanym z Polski, na przykład solidne wykonanie basenu zewnętrznego. Ekipa Casa en Sol jest przekonana, że nasi specjaliści na miejscu w Hiszpanii doskonale znają lokalne uwarunkowania i są w stanie wybudować dom szyty na miarę nawet dla najbardziej wymagającego Klienta.

Cała Hiszpania

Na każdej działce znalezionej przez pracowników Casa en Sol, jak również przez samych Klientów jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wybudować dom według indywidualnych potrzeb oraz gustu. Sieć kontaktów Casa en Sol rozsiana po całej Hiszpanii pozwala na kompleksową oraz profesjonalną obsługę każdego typu transakcji zakupu nieruchomości.
Zobacz ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego >>

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas