Nieruchomości na zamówienie

Casa en Sol jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce prowadzi sprzedaż nieruchomości projektowanych na zamówienie na terenie Hiszpanii, zarówno na Costa Blanca, na Majorce jak i na Costa del Sol. Nasi współpracownicy w Hiszpanii projektują nieruchomości na życzenie klienta. Budowa domu jest poprzedzona licznymi konsultacjami oraz wnikliwą analizą oczekiwań, potrzeb oraz indywidualnych upodobań każdego Klienta. Dysponujemy działkami o bardzo zróżnicowanych parametrach, które mają pozwolenie na budowę oraz wszystkie przyłącza niezbędne do rozpoczęcia prac konstrukcyjnych. O całą procedurę formalną związaną z rozpoczęciem budowy troszczy się Casa en Sol wraz ze swoimi lokalnymi kontrahentami.

Nieruchomości na zamówienie:

 

1. Wybór działki następuje spośród wielu dostępnych na najpopularniejszych wybrzeżach w Hiszpanii.

2. Duży wybór modeli willi. Klienci mogą również dostarczyć nam swój własny projekt, który zostanie dostoswany przez naszych specjalistów do warunków zabudowy w danym miejscu.

3. Wyposażeniem oraz wykończeniem wnętrz zajmują się poleceni przez nas profesjonaliści. Klienci mogą również zatrudnić zewnętrznego projektanta albo zlecić nam przygotowanie odpowiedniego projektu, dostosowanego do indywidualnych wymagań.

4. Nasi specjaliści od designu mogą urządzić mieszkanie lub dom aż po najmniejsze detale, gotowy do wprowadzenia się od zaraz.

5. Przed wybraniem konkretnego modelu nieruchomości, chętnie pokażemy istniejące, zrealizowane inwestycje, jak również projekty w trakcie realizacji.

 

Budowa willi od samego początku procesu inwestycyjnego, czyli od wyboru konkretnej działki aż do zamieszkania wynosi ok. 10-14 miesięcy. W trakcie tego czasu Klient ma stały kontakt ze swoim doradcą inwestycyjnym koordynującym projekt, firmą budowlaną, deweloperem oraz architektem. Na bieżąco, za pośrednictwem filmów oraz zdjęć jest w stanie obserwować postępy w budowie. Każdy, nawet najmniejszy element wykończenia wnętrz, dekoracji jest z Klientem konsultowany i przez niego akceptowany. Klient ma pełny wgląd w dokumentację techniczną, prawną oraz budowlaną każdego obiektu. Ma prawo zmieniać również jakość oraz rodzaj zastosowanych materiałów budowlanych tak, aby dom spełniał jego oczekiwania, jak również był funkcjonalny pod względem architektonicznym.

 
Willa-na-zamowienie-w-hiszpanii
Nasi Klienci najchętniej decydują się na zakup willi na zamówienie na wybrzeżu Costa Blanca Norte.

Marina Alta, czyli północna część wybrzeża Costa Blanca

Północna część wybrzeża Costa Blanca to nizwykle malowniczy region, gdzie wysokie góry wpadają wprost do morza, tworząc niesamowite widokowo, klifowe wybrzeże. Tereny górzyste, na których najczęściej realizowane są projkety willi na zamówienie, położone pomiędzy miastami Javea, Moraira, Calpe i Altea, charakteryzują fantastyczne widoki na lazurowe morze. Dodatkowo górskie otoczenie stwarza idealne, intymne warunki do wypoczynku z dala od tłumu turystów.


W tej części wybrzeża Costa Blanca Klienci Casa en Sol mogą zdecydować się na trzy rodzaje nieruchomości:

Wille szyte na miarę, czyli budowane wg indywidualnych preferencji Klienta. Klient wybiera, kupuje konkretną działkę, a następnie wg indywidualnych wskazówek deweloper opracowuje projekt architektoniczny willi. Działki są bardzo różne, ale w tym rejonie wszystkie posiadają panoramiczny widok na morze. Budowa takiej willi trwa ok. 12-14 miesięcy. Do tego czasu należy doliczyć kilka miesiące na załatwienie spraw formalnych związanych z legalnym rozpoczęciem budowy.

Wille budowane na bieżąco. Dostępnych jest kilkanaście projektów domów, które są cały czas budowane, na wprowadzenie się do takiego domu trzeba zaczekać około pół roku, w którym to czasie nieruchomość jest wykańczana wg indywidualnych preferencji. Zakup tego typu nieruchomości jest o tyle korzystny, że czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku projektu od podstaw. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby projekt willi był w pełni zindywidualizowany, jeśli chodzi o wnętrze willi, uemblowanie oraz dekoracje.

Wille gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Wille wybudowane, wykończone, w pełni umeblowane. Zwykle to tzw. domy pokazowe (piso piloto), któe deweloperzy stawiają, aby pokazać swoich realizacji. Tego typu dom jest gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Jest to propozycja dla Klientów, którzy chcieliby zamieszkać w swojej nieruchomości w Hiszpanii tuż po zakupie, bez okresu oczekiwania.

 
Okolice Javea

Javea to piękna, nadmorska miejscowość o bardzo starej historii. Obecnie jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na wybrzeżu Costa Blanca. To tam znajdują się okazałe posiadłości, wille warte kilka milionów euro oraz apartamenty z panoramicznym widokiem na morze. Jevea jest też polecana przez Casa en Sol jako miasteczko, które posiada swój własny, niepowtarzalny klimat. Dzięki swojej różnorodności stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych punktów na szlakach turystycznych w całej Hiszpanii.
Cena nowej działki w Javea jest oczywiście uzależniona od położenia oraz widoku. Działki w tym miejscu nie należą do tanich. Z drugiej strony nieruchomości z rynku wtórnego zwykle nie są tańsze niż 400.000 EUR i często wymagają kosztownego remontu. Na działce ok. 700-1.000 m2 możemy zbudować dom jednorodzinny o powierzchni 170-200 m2, z indywidualnym basenem w cenie zbliżonej do zakupu domu z drugiej ręki powiększonej o koszt jego remotu i adaptacji do współczesnych wymagań. W związku z powyższym zamówienie nowego produktu jest znacznie korzystniejszą opcją niż angażowanie się czasochłonny i kosztowny remont starego domu.

Orihuela Costa

Orihuela Costa to piękne tereny rekreacyjne, tańsze niż północ wybrzeża Costa Blanca. Znaleźć tu można bardzo wiele atrakcyjnych działek z widokiem na morze lub na słone jeziora, czy też położonych w malowniczuch lasach pinowych, charakterystycznych dla tego regionu. Istnieje możliwość zaprojektowania oraz wybudowania nieruchomości według indywidualnych upodobań Klienta. Lokalny deweloper, z którym współpracujemy cieszy się wyjątkowo dobrą renomą i posiada wieloletnie doświadczeniee przy budowie zarówno domów całorocznych, jak i domów wakacyjnych. Jakkolwiek warunki klimatyczne panujące w tej części wybrzeża nie wymagają np. instalacji centralnego ogrzewania, istnieje wiele aspektów budowy, które nie są znane ekipom budowlanym z Polski. Ekipa Casa en Sol jest przekonana, że nasi specjaliści na miejscu, w Hiszpanii doskonale znają lokalne uwarunkowania i są w stanie wybudować dom szyty na miarę nawet dla najbardziej wymagającego Klienta.

Cała Hiszpania

Tak naprawdę, na każdej działce znalezionej przez pracowników Casa en Sol, jak również przez samych Klientów jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wybudować dom według indywidualnych potrzeb oraz gustu naszych Klientów. Sieć kontaktów Casa en Sol rozsiana po całej Hiszpanii pozwala na kompleksową oraz profesjonalną obsługę każdego typu transakcji zakupu nieruchomości.
 
Zobacz ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego >>

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas