Facebook logo
Wyszukaj wśród ofert
Wyszukaj w regionie
Numer oferty

Nieruchomości Costa Brava


Nieruchomości zlokalizowane na Costa Brava cieszą się wśród naszych Klientów wyjątkową popularnością, choć ich ceny są zwykle wyższe niż domów i apartamentów w innych częściach Hiszpanii. Najważniejszą przyczyną tego zjawiska na pewno jest fakt, że znajduje się tam Barcelona – jedno z najsłynniejszych i najpiękniejszych miast świata. Bliskość stolicy Katalonii na pewno stanowi duży atut. 


Barcelona jest bowiem wyjątkowo atrakcyjna nie tylko pod względem turystycznym, ale też komunikacyjnym. Posiada ona jedno z największych hiszpańskich lotnisk, z wyjątkowo korzystną siatką połączeń z Polski, które są częste, a przy tym niedrogie. Kupno willi czy apartamentu na Costa Brava jest więc znakomitym rozwiązaniem dla osób, które chcą z nich intensywnie korzystać, choćby wybierając się na liczne, ale krótkie weekendowe wizyty.

Oferta


Naszym Klientom, zainteresowanym kupnem apartamentu czy domu na Costa Brava, przypominamy też o tym, że może to być bardzo zyskowna inwestycja. Jest to nie tylko wspaniały sposób na wakacyjny czy weekendowy odpoczynek w idealnie dopasowanym do własnych potrzeb obiekcie. Taką nieruchomość można, poza okresem jej użytkowania, wynajmować. Jest to niezwykle intratne przedsięwzięcie, gdyż turystów w tym akurat regionie nigdy nie brakuje.


Całoroczne zainteresowanie okolicami Barcelony i wybrzeżem Costa Brava powoduje też, że działki w tym miejscu są w cenie. Kupno nieruchomości w tej części Hiszpanii jest więc pewną inwestycją. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty osoby mające na względzie zarówno aspekty czysto rekreacyjne oraz (a może przede wszystkim) inwestycyjne.