Rejestracja

Nieruchomości na zamówienie

Casa en Sol jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce prowadzi sprzedaż nieruchomości na zamówienie na terenie Hiszpanii, zarówno na Costa Blanca, na Majorce jak i na Costa del Sol. Nasi współpracownicy w Hiszpanii projektują nieruchomości na życzenie klienta. Budowa domu jest poprzedzona licznymi konsultacjami oraz wnikliwą analizą oczekiwań, potrzeb oraz indywidualnych upodobań każdego klienta. Dysponujemy działkami o bardzo zróżnicowanych parametrach, które mają pozwolenie na budowę oraz wszystkie przyłącza niezbędne do rozpoczęcia prac konstrukcyjnych. O całą procedurę formalną związaną z rozpoczęciem budowy troszczy się Casa en Sol wraz ze swoimi lokalnymi kontrahentami.

Nieruchomości na zamówienie wyróżnia:

 

  • Wybór działki spośród wielu dostępnych na najpopularniejszych wybrzeżach w Hiszpanii.
  • Duży wybór modeli willi, które zostaną wybudowane w Hiszpanii. Klienci mogą również dostarczyć nam swój własny projekt, który zostanie dostoswany przez naszych specjalistów do warunków zabudowy w danym miejscu.
  • Wyposażeniem oraz wykończeniem wnętrz zajmują się poleceni przez nas profesjonaliści. Klienci mogą również zatrudnić zewnętrznego projektanta-designera albo zlecić nam przygotowanie odpowiedniego projektu, dostosowanego do indywidualnych wymagań.
  • Nasi specjaliści mogą urządzić mieszkanie lub dom aż po najmniejsze detale, gotowe do wprowadzenia się od zaraz.
  • Casa en Sol zapewnia pełną obsługę posprzedażową związaną z obsługą oraz utrzymaniem nieruchomości w Hiszpanii.
  • Przed wybraniem konkretnego modelu nieruchomości, chętnie pokażemy istniejące, zrealizowane w ten sposób inwestycje, jak również projekty w trakcie realizacji.
  • Budowa willi od samego początku procesu inwestycyjnego, czyli od wybory konkretnej działki aż do zamieszkania wynosi ok. 12-14 miesięcy. W trakcie tego czasu klient ma stały kontakt ze swoim doradcą, firmą budowlaną oraz konstruktorem budynku. Na bieżąco, za pośrednictwem filmów oraz zdjęć jest w stanie obserwować postępy w budowie. Każdy, nawet najmniejszy element wykończenia wnętrz, dekoracji jest z klientem konsultowany i przez niego akceptowany. Klient ma pełny wgląd w dokumentację techniczną, prawną oraz budowlaną każdego obiektu. Ma prawo zmieniać również jakość oraz rodzaj zastosowanych materiałów budowlanych tak, aby dom spełniał jego oczekiwania, jak również był funkcjonalny pod względem architektonicznym.
 
nieruchomości hiszpania
Obszar, który cieszy się największą popularnością, jeśli chodzi o zakup willi na zamówienie jest wybrzeże Costa Blanca, zarówno część północna jak i południowa:

Wzgórze Cumbre del Sol

Cumbre del Sol to malowniczo położone wzgórze znajdujące się pomiędzy miastami Javea i Moraira, na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Cumbre del Sol, czyli po polsku Szczyt słońca, charakteryzują fantastyczne widoki na lazurowe morze, niemal z każdego miejsca wzgórza. Otoczenie Parku Naturalnego Granadella stwarza idealne warunki do wypoczynku z dala od tłumu turystów.


Na wzgórzu Cumbre del Sol klienci Casa en Sol mają do czynienia z trzema rodzajami nieruchomości:

 
nieruchomości w hiszpanii
nieruchomości wakacyjne
Okolice Javea

Javea to piękna, nadmorska miejscowość o bardzo starej historii. Obecnie jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na wybrzeżu Costa Blanca. To tam znajdują się okazałe posiadłości, wile warte kilka milionów euro oraz apartamenty z frontowym widokiem na morze. Jevea jest też polecana przez agentów Casa en Sol jako miasteczko, które posiada swój własny, jedyny i niepowtarzalny klimat. Dzięki swojej różnorodności stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych punktów na szlakach turystycznych w całej Hiszpanii.
Cena nowej działki w Javea jest oczywiście uzależniona od położenia oraz widoku. Działki w tym miejscu nie należą do tanich. Z drugiej strony nieruchomości z rynku wtórnego nie są tańsze niż 300.000 EUR i nadają się to remontu. Na działce ok. 500 m2 możemy zbudować dom jednorodzinny o powierzchni 177 m2, z basenem o wymiarach 4,5x9m w cenie 290.000 EUR. Jest to niezaprzeczalnie atrakcyjniejsza opcja niż zakup starej willi do kompletnego remontu.
LINK DO OFERTY:
http://arluxuryliving.com/properties/alicante-chalet-en-javea-i539/
Okolice Torrevieja

Okolice Torrevieja to piękne tereny rekreacyjne, tańsze niż północ Costa Blanca. Znaleźć tu można bardzo wiele atrakcyjnych działek z widokiem na morze lub z widokiem na góry. Istnieje możliwość zaprojektowania oraz wybudowania nieruchomości według indywidualnych upodobań klienta. Lokalny deweloper, z którym współpracujemy cieszy się zaufaniem oraz wieloletnim doświadczeniem przy budowie zarówno domów całorocznych, jak i domów letniskowych. Jakkolwiek warunki klimatyczne panujące w tej części wybrzeża nie wymagają np. instalacji centralnego ogrzewania, istnieje wiele aspektów budowy, które nie są znane ekipom budowlanym z Polski, na przykład solidne wykonanie basenu zewnętrznego. Ekipa Casa en Sol jest przekonana, że nasi specjaliści na miejscu w Hiszpanii doskonale znają lokalne uwarunkowania i są w stanie wybudować dom szyty na miarę nawet dla najbardziej wymagającego klienta.
LINK DO OFERTY:
http://casaensol.pl/12-oferty_nieruchomosci.html?ofe=1206
mieszkania hiszania
mieszkania w hiszpanii
Cała Hiszpania

Na każdej działce znalezionej przez pracowników Casa en Sol, jak również przez samych klientów jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wybudować dom według indywidualnych potrzeb oraz gustu. Sieć kontaktów Casa en Sol rozsiana po całej Hiszpanii pozwala na kompleksową oraz profesjonalną obsługę każdego typu nieruchomości.
Zobacz ofertę nieruchomości z rynku wtórnego >>

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas