Rejestracja

Nasza agencja nieruchomości

Duża ilość ciekawych ofert!

Wakacje nad brzegiem ciepłego morza, w pięknym, przyjaznym i co najważniejsze bezpiecznym otoczeniu, to dla większości z nas wciąż jedna z najbardziej pożądanych form rekreacji i wypoczynku. Obecnie z wielu powodów Polacy jako cel swoich wakacyjnych podróży wybierają Hiszpanię. Jak wiadomo większość z nas lubi wracać w sprawdzone miejsca, w których czuje się najlepiej, dlatego też coraz częściej decydujemy się nie tylko na ofertę biur turystycznych, ale także na zakup nieruchomości w swoim ulubionym miejscu w Hiszpanii.

 

Nasza agencja nieruchomości – Casa en Sol, to zespół prawdziwych miłośników Hiszpanii, a zarazem profesjonalistów w zakresie pośrednictwa nieruchomości na hiszpańskim rynku inwestycyjnym. Gruntowna wiedza o Hiszpanii – jej języku, kulturze oraz systemie sprzedaży nieruchomości - pozwala naszej firmie nawiązywać profesjonalne relacje z zaufanymi partnerami biznesowymi. Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami posiadającym sieć współpracowników w całej Hiszpanii. Jako jedyni w Polsce reprezentujemy stowarzyszenie PROVIA zrzeszające sprawdzonych i renomowanych deweloperów działających na rynku hiszpańskim. Skrupulatnie selekcjonujemy oferty nieruchomości w Hiszpanii dla naszych klientów, aby mieli pewność co do ich stanu prawnego. Wśród propozycji naszej agencji znajdują się oferty sprzedaży nieruchomości z różnych regionów Hiszpanii, głównie z rejonów położonych nad morzem – m.in. z Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol, Majorki, Ibizy i Wysp Kanaryjskich.

 

Wśród propozycji naszej agencji znajdują się oferty sprzedaży nieruchomości niemalże z całej mapy Hiszpanii. Oczywiście dominują nieruchomości z najbardziej popularnych rejonów położonych nad morzem – m.in. z Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol, z Majorki, Ibizy czy z Wysp Kanaryjskich.Wyszukujemy również nieruchomości w Hiszpanii na specjalne zamówienie Klienta. Baza informacji oraz kontaktów Casa en Sol systematycznie rośnie. W ten sposób możemy zaproponować usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Hiszpanii na najwyższym poziomie.

 

Szukasz luksusowego apartamentu nad morzem w pierwszej linii brzegowej? A może nowoczesnej willi z basenem, czy może atrakcyjnie położonego lokalu użytkowego na działalność gospodarczą?

 

Nasza agencja znajdzie dla Ciebie nieruchomość, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich oczekiwań. 

nieruchomości w hiszpanii

Baza informacji oraz kontaktów Casa en Sol systematycznie rośnie. W ten sposób możemy zaproponować usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy najbardziej pożądane wśród spragnionych słońca inwestorów nieruchomości nad morzem zlokalizowane w hiszpańskich kurortach turystycznych. Proponujemy nadmorskie apartamenty oraz rodzinne wille w urokliwych regionach wybrzeża Hiszpanii, położone w bezpośrednim zasięgu plaży oraz morza. Nasza agencja znajduje apartamenty oraz domy atrakcyjne pod względem ceny i lokalizacji.


Przed zarekomendowaniem nieruchomości w Hiszpanii, dokładnie weryfikujemy dom wystawiony na sprzedaż. Polecając nieruchomość, nasza agencja sprawdza okolicę, lokalizację oraz stosunek ceny do oferowanej jakości. Dbamy o to, aby przedstawiona oferta była dla klienta jak najbardziej korzystna.

 

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient!

Z założenia nie prowadzimy, żadnych komercyjnych akcji promocyjnych, opierając strategię budowania pozytywnego wizerunku firmy na satysfakcji naszych klientów, którzy zadowoleni z naszych usług zwykle polecają nas swoim znajomym.
 
nieruchomości hiszpania sprzedaż

Zespół Casa en Sol to wyspecjalizowane i profesjonalne grono. Legitymujemy się licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Nr licencji 16565. Licencja do pobrania: tutaj.


Licencja umożliwia nam profesjonalny nadzór nad przeprowadzanymi transakcjami specjalisty-pośrednika z bogatym doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i hiszpańskim.

 

Kompleksowa obsługa transakcji i działania posprzedażowe!

Jest to kolejna rzecz, która wyróżnia Casa en Sol spośród innych agencji nieruchomości, świadczących swoje usługi sprzedaży nieruchomości poza granicami kraju.
 
nieruchomości hiszpania

Jako że w Hiszpanii licencja nie jest wymagana, wiele biur nieruchomości korzysta z tej luki prawnej i nie legitymuje się takimi uprawnieniami. Casa en Sol zapewnia bezpieczeństwo transakcji od momentu wyszukiwania ofert aż do podpisania aktu notarialnego. Dodatkowo Casa en Sol jako firma posiadająca uprawnienia agencji obrotu nieruchomościami zapewnia nabywcy wszelkie usługi po-sprzedażowe w obsłudze nieruchomości w Hiszpanii takie jak: pośredniczenie w wynajmie, administrowanie, sprzątanie i konserwacja oraz prowadzenie korespondencji i rozliczeń z dostawcami mediów czy innymi lokalnymi instytucjami.

 
 

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas