Rejestracja

Transport i logistyka

 Rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych oraz promowych w całej Hiszpanii
Na bazie licznych podróży po wielu rejonach Hiszpanii mamy wprawę wyszukiwaniu najdogodniejszych połączeń do/z Hiszpanii i na jej terenie. W związku z powyższym chętnie pomożemy naszym przyszłym klientom w organizacji podróży, czy w samej rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, promowych czy autobusowych. Dokładne informacje na ten temat znajdują się w zakładce: Podróże. Możliwa jest również rezerwacja za pomocą przewoźnika czarterowego z biura podróży, którego połączenia nie widnieją w oficjalnych rozkładach. Posiadamy liczne zniżki oraz sieć kontrahentów, którzy zaproponują naszym klientom bardzo atrakcyjne stawki. 
 Samochód
Korzystając z naszego doświadczenia doradzamy naszym klientom gdzie i jak kupić samochód w Hiszpanii. Oczywiście możliwe jest sprowadzenie własnego samochodu z Polski lub bazowanie na wypożyczalniach samochodów, których, szczególnie na wybrzeżach, jest bardzo dużo. Zakup używanego samochodu może nastąpić za pośrednictwem profesjonalnego komisu, którego jakość i wiarygodność nasza firma wielokrotnie sprawdziła. Zarówno zakup, wypożyczenie, jak i serwis własnego samochodu może być prowadzony za pośrednictwem naszej firmy.
 Przewodnik po regionie, w którym dokonało się zakupu
Po dokonaniu transakcji w danym regionie Hiszpanii Casa en Sol przygotowuje dla swoich klientów specjalny przewodnik zawierający najistotniejsze informacje o danym regionie tj.: opisy ciekawych punktów turystycznych, polecane punkty gastronomiczne, sklepy itp. Ponadto w przewodniku znajdują się informacje o telefonach alarmowych funkcjonujących w Hiszpanii, rozkłady jazdy autobusów miejskich, informacje logistyczne dotyczące transportu na najbliższe lotniska i stacje kolejowe. Przydatne bywają też zamieszczane przez nas informacje o najbliższych placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach itd.
 Turystyka
Przy każdej transakcji staramy się, aby nasi klienci poznali i pokochali region w którym zamieszkają. W tym celu często oprowadzamy ich po najbardziej atrakcyjnych zakątkach ich miasta czy prowincji, które czasem znane są tylko lokalnym mieszkańcom i stałym rezydentom. Organizujemy wycieczki po lokalnych winnicach, pokazujemy najładniejsze miejsca do kąpieli, najlepsze lokalne bary tapas, lokalne (nieturystyczne) restauracje, portowe tawerny, organizujemy objazdy po malowniczej hiszpańskiej prowincji, gdzie znajdują się piękne gaje drzew oliwnych, migdałowych i pomarańczowych czy nawet plantacje i przetwórnie bananów na Wyspach Kanaryjskich. To tylko niektóre atrakcje turystyczne, które staramy się prezentować naszym klientom. Chętnie prezentujemy region, w którym usytuowana jest dana nieruchomość, nie tylko od strony turystycznej, ale także staramy odnaleźć tam te miejsca i zakątki, gdzie nasi klienci będą mogli odpocząć w najlepszy a zarazem oryginalny sposób. Chcielibyśmy, aby właściciele domu w Hiszpanii znaleźli tam swoje miejsce na ziemi, a bez znajomości lokalnych realiów jest to utrudnione, dlatego też Casa en Sol kładzie duży nacisk prezentację regionu, w którym klient kupuje nieruchomość.

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Napisz do nas