Najlepsza agencja nieruchomości

Opieramy naszą strategię biznesową na doświadczeniu, gruntownej znajomości rynku oraz skrupulatnie wyselekcjonowanej sieci pracowników i partnerów firmy. 

O nas

Agencja CASA EN SOL to zespół prawdziwych miłośników Hiszpanii, a zarazem najwyższej klasy fachowców w zakresie przeprowadzania transakcji na rynku nieruchomości w Hiszpanii.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, dobrze zakorzenioną w rynku, posiadającą sieć sprawdzonych współpracowników na terenie całej Hiszpanii.

O naszych kompetencjach i podejściu do pracy świadczą setki zadowolonych Klientów i starannie dobrane portfolio oferowanych nieruchomości. Wśród propozycji naszej agencji znajdują się oferty sprzedaży domów i apartamentów z różnych regionów Hiszpanii m.in. z Costa Blanca, Costa del Sol oraz Costa Brava. Pośredniczymy zarówno w sprzedaży nieruchomości prosto od dewelopera (z rynku pierwotnego), jak też wyszukujemy atrakcyjne nieruchomości z rynku wtórnego.

Zawsze dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań Klientów, ale też jako znawcy rynku nieruchomości staramy się dobrze doradzić. Przy ostatecznym wyborze nasza agencja wnikliwie sprawdza lokalizację oraz stosunek jakości do ceny oferowanej nieruchomości. Zależy nam na tym, aby transakcja była dla Klienta jak najbardziej korzystna, ponieważ  z założenia nie prowadzimy intensywnych akcji promocyjnych od lat opierając strategię budowania pozycji rynkowej na satysfakcji naszych dotychczasowych Klientów, którzy zadowoleni z naszych usług zwykle polecają naszą agencję swoim znajomym. Kierująca firmą kadra menadżerska posiada stosowne wykształcenie z zakresu pośrednictwa i wyceny nieruchomości, w tym licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje Klientom profesjonalny nadzór nad procesem transakcyjnym specjalistów z bogatym doświadczeniem rynkowym.

Decydując się na zakup nieruchomości w Hiszpanii  należy mieć na uwadze, że regulacje prawne Królestwa Hiszpanii znacząco różnią się od polskich, więc aby bezpiecznie przeprowadzić transakcję warto wybrać firmę taką jak CASA EN SOL - wiarygodną agencję nieruchomości, od lat działającą na obu rynkach, znającą nie tylko mechanizmy działania rynku lokalnego, ale także różnice w funkcjonowaniu obu rynków - polskiego i hiszpańskiego rynku nieruchomości. Główna siedziba naszej agencji nieruchomości od kilkunastu lat funkcjonuje w Polsce, co dodatkowo gwarantuje odpowiedzialność wobec Klientów w ramach polskiego systemu prawnego.

BIURO

avatar
avatar
avatar
avatar
avatar

COSTA BLANCA / COSTA CALIDA

avatar

Anna Araszkiewicz

avatar

Hanna Szyszka

avatar

Magdalena Markiewicz

COSTA DEL SOL / COSTA TROPICAL

avatar

Paula Elward

avatar

Karolina Szkopek

avatar

Beata Mrozowska

COSTA BRAVA / COSTA DORADA

avatar

Renata Leśniowska

MAJORKA / MINORKA / IBIZA

avatar

Katarzyna Kiełek

INTERIOR DESIGN - PARTNERZY

avatar

Monika Sosnowska

avatar

Karolina Śmieja

Poznajmy się bliżej!

Skontaktuj się z nami

CASA EN SOL

ul. Poselska 3

03-931 Warszawa (Saska Kępa)

lub

Zostaw wiadomość