Apartamenty w Hiszpanii

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów postawiliśmy na różnorodność oferty, zarówno pod kątem geograficznym, wyszukując nieruchomości na całym wybrzeżu Hiszpanii, jak też produktowym, oferując wszystkie typy nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Piękna, słoneczna pogoda, zdrowa, śródziemnomorska kuchnia oraz przyjaźni i otwarci na obcokrajowców mieszkańcy to znaki rozpoznawcze Hiszpanii. Tęsknota za piękną pogodą, słońcem przez cały rok, a przede wszystkim za innym tempem życia jest bardzo silną motywacją do zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Takie marzenie nie jest charakterystyczne tylko dla naszych rodaków, ale także dla Anglików, Niemców, Francuzów, Skandynawów i mieszkańców Beneluksu. Liczba obcokrajowców sprawiła, że rynek hiszpański jest bardzo różnorodny, zarówno pod kątem produktów, jak i cen oraz standardu nieruchomości. Z tego właśnie powodu wybór dostępnych apartamentów jest ogromny, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym gdzie; hiszpańscy i międzynarodowi deweloperzy świetnie dopasowują swoją ofertę do potrzeb obcokrajowców.

Łagodny, słoneczny klimat oraz wysokie średnioroczne  temperatury sprawiają, że Hiszpanię wybiera na miejsce swojego wypoczynku ok. 80 mln obcokrajowców rocznie. Jeżeli zdecydujemy się na zainwestowanie w apartament pod wynajem wszyscy ci turyści oraz blisko 50 mln mieszkańców Hiszpanii mogą stać się naszymi potencjalnymi Klientami, którzy zechcą spędzić wakacje w naszym apartamencie na hiszpańskim wybrzeżu. Kupno takiego apartamentu na wynajem jest doskonałą inwestycją i bardzo dobrą, bezpieczną lokatą kapitału, która nie tylko ochroni nasze oszczędności przed ewentualną dewaluacją złotego, ale też przyniesie stały przychód z wynajmu przez następnych kilkadziesiąt lat.

Oczywiście nie wszyscy właściciele chcą wynajmować swoje apartamenty w Hiszpanii. Dla części naszych Klientów kupno swojego drugiego domu w Hiszpanii jest inwestycją innego rodzaju - „inwestycją” w rodzinę i w dbałość o relacje międzyludzkie. Z naszego doświadczenia wynika, że śródziemnomorski styl życia często zmienia perspektywę i spojrzenie na świat. Posiadając apartament wakacyjny na hiszpańskiej riwierze więcej czasu spędzamy w gronie rodzinnym, wśród bliskich znajomych, czerpiąc radość ze wspólnych pobytów nad Morzem Śródziemnym. Kupując apartament w Hiszpanii możemy mieć pewność, że w sezonie ominie nas kosztowne i kłopotliwe szukanie odpowiedniego miejsca na wakacje, a nasze pieniądze zostaną dobrze ulokowane na jednym z najprężniej działających rynków nieruchomości na świecie.

Na hiszpańskim rynku nieruchomości znajdziemy co najmniej kilka rodzajów apartamentów. Najpopularniejszym z nich jest mieszkanie z dwiema sypialniami oraz dwiema łazienkami. Dwie sypialnie i salon w pobliżu plaży to przez nas najbardziej rekomendowana opcja przy zakupie apartamentu na wynajem. Bardzo popularne są też apartamenty typu bungalow, czyli mieszkania w dwukondygnacyjnym budynku. W tym przypadku apartament na parterze ma do własnej dyspozycji niewielki ogródek przydomowy, a apartament na piętrze – solarium, czyli dodatkowy taras na dachu budynku. W Hiszpanii dużą popularnością cieszy się apartament typu duplex, czyli mieszkanie dwupoziomowe. Wszystkie proponowane przez nas apartamenty są doskonale wyposażone pod kątem strefy wspólnej, z której mogą korzystać wyłącznie właściciele mieszkań oraz ich goście. Na szczególną uwagę zasługują apartamenty na osiedlach typu resort, gdzie znajdziemy imponujące baseny dla dorosłych i dla dzieci, centrum fitness z siłownią, SPA, place zabaw, korty tenisowe i do padla, boiska do koszykówki, siatkówki i innych gier zespołowych, a niejednokrotnie też sklepy, bary, restauracje czy nawet wypożyczalnie sprzętu wodnego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo apartamenty, których kupno z pewnością korzystnie zdywersyfikuje Państwa oszczędności, a także i chyba przede wszystkim, zapewni odpowiedni standard wypoczynku dla całej rodziny oraz grona bliskich znajomych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w naszej wyszukiwarce na stronie głównej oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Warszawie, gdzie chętnie zaprezentujemy pełną ofertę apartamentów w Hiszpanii oraz dokładnie objaśnimy zasady funkcjonowania hiszpańskiego rynku nieruchomości.