Razem jest łatwiej

Nasi specjaliści rzetelnie i sprawnie przeprowadzą proces preselekcji, jak również profesjonalnie zorganizują rekonesans i przekazanie w ręce Klienta wybranej przez niego nieruchomości w Hiszpanii.

Zobacz jaki prosty jest proces zakupu z naszą obsługą

icon

Wstępna selekcja nieruchomości

Wstępna selekcja nieruchomości według kryteriów podanych przez Klienta i zaplanowanie rekonesansu w Hiszpanii.

icon

Objazd po wybranych nieruchomościach

Objazd po wybranych wcześniej nieruchomościach z jednym z naszych agentów nieruchomości biegle władającym językiem polskim i hiszpańskim oraz stale rezydującym w danym regionie Hiszpanii.

icon

Zawarcie umowy

Zawarcie umowy rezerwacyjnej, przedwstępnej lub deweloperskiej, profesjonalne tłumaczenie dokumentów oraz ich weryfikacja w oparciu o najlepsze standardy obowiązujące na rynku nieruchomości w Hiszpanii.

icon

Odbiór nieruchomości

Wsparcie w procesie przekazywania nieruchomości zgodnie z zapisami umowy, sporządzenie protokołu odbiorczego wraz z listą poprawek lokatorskich.

icon

Pomoc w finalizacji formalności

Pomoc w wyrobieniu Numeru Identyfikacji Obcokrajowca, założeniu konta bankowego, tłumaczenie, w tym symultaniczne, aktu notarialnego wraz z nadzorem nad procedurą przeniesienia własności nieruchomości w Hiszpanii.

Zobacz jakie oferujemy wsparcie po zakupie nieruchomości

CASA EN SOL sprawnie przeprowadza swoich Klientów przez wszelkie czynności związane z aktem notarialnym, umowami z dostawcami mediów i usług do nieruchomości oraz z resztą formalności koniecznych do prawidłowego przeprowadzenia transakcji na terenie Hiszpanii.

Zobacz proces posprzedażowy

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami

CASA EN SOL

ul. Poselska 3

03-931 Warszawa (Saska Kępa)

lub

Zostaw wiadomość