Nasza siedziba w Warszawie

Skontaktuj się z nami

CASA EN SOL

ul. Poselska 3

03-931 Warszawa (Saska Kępa)

lub

Zostaw wiadomość

Agencja nieruchomości CASA EN SOL mimo swojej długoletniej aktywności na rynku nieruchomości w Hiszpanii jest firmą polską i posiada swoją siedzibę w Warszawie, na Saskiej Kępie. 

Oczywiście jesteśmy też dla Państwa stale dostępni na terenie całego południowego i południowo-wschodniego wybrzeża Hiszpanii, gdzie oprócz najpopularniejszych hiszpańskich wybrzeży Costa del Sol i Costa Blanca nasi rezydenci mogą się z Państwem spotkać na Costa Brava, Costa Dorada, Costa de Valencia, Costa Calida, Costa Almeria, Costa Tropical i na atlantyckim Costa de la Luz. Oferujemy też nieruchomości na Majorce i innych hiszpańskich wyspach. 

CASA EN SOL pracuje non-stop, ponieważ uwielbiamy naszą pracę. Nieważne czy fiesta czy sjesta... Zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem. Jeżeli poświęcamy czas innemu Klientowi i nie możemy od razu odebrać, prosimy zostawić wiadomość. Niezwłocznie oddzwonimy. Na maile odpisujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin, a spotkania organizujemy niemalże od ręki. Nasz zespół jest aktywny, mobilny i szybki w działaniu. Dlatego też od wielu lat cieszymy się tak pozytywną opinią. Zapraszamy do współpracy. Przekonajcie się Państwo sami.