Ekskluzywny projekt „off-market” na kosmopolitycznej Ibizie

03.01.2023

CASA EN SOL jako jedyna wiodąca, polska agencja nieruchomości w Hiszpanii, współpracuje z renomowanymi deweloperami na terenie całej Hiszpanii, również w miejscach bardzo elitarnych lub niszowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy się pochwalić pozyskaniem nadzwyczajnej oferty „off market” na pięknej i unikalnej Ibizie.

Projekt inspirowany jest klimatem epoki hippie nawiązując do lat 70-tych ubiegłego wieku, kiedy Ibiza była swoistą Mekką dla ruchu hipisowskiego. Oczywiście to odwołanie się do tamtych pionierskich czasów turystyki na Ibizie ma za zadanie oddać beztroską atmosferę czasów „peace and love”, ale w połączeniu ze stylową architekturą, najwyższą jakością i doskonałą obsługą, jakie zaoferuje ten kompleks. Koncepcja artystyczna łączy nowoczesny design z tradycyjnymi akcentami wyspy. Kamień naturalny, wysokiej jakości drewno i szkło oraz pionowe ogrody to nie jedyne specjalne elementy, które znacząco wyróżniają ten kompleks. Wszyscy właściciele w swoich nieruchomościach mają do wyłącznej dyspozycji taras, solarium na dachu lub prywatny ogród. Charakterystyczne jest również, że te unikalne apartamenty na Ibizie nie są zwyczajowo oznaczone numerami, lecz posiadają zindywidualizowane, ikoniczne nazwy.

Czteropoziomową nieruchomość cechuje niezwykle spójny koncept ogólny w połączeniu z ekskluzywnymi detalami. W holu wejściowym mieszkańców wita nastrojowa instalacja z drewna i mchu. Przestrzennie zaprojektowane apartamenty ze spektakularnym widokiem na panoramę miasta są wyposażone przy użyciu starannie dobranych materiałów i najnowszych technologii. Podłogi, a nawet ściany udekorowane są kamieniem naturalnym (typowe dla Ibizy) czy ręcznie wykonaną stolarką kuchenną, w którą wkomponowano wysokiej jakości urządzenia Gaggenau czy armaturę firmy Dornracht oraz wysokiej jakości sprzęt AGD.

Bogata strefa wspólna umożliwia mieszkańcom dostęp do strefy wellness z łaźnią parową, basenu plażowego i siłowni. Na zewnątrz możemy podziwiać zachwycające ogrody oraz pobliską strefę BBQ, wszystko spowite bujną śródziemnomorską roślinnością. Kompleks oferuje do użytku mieszkańców trzy motorówki „Rib-Club”, całodobowe usługi concierge oraz rowery elektryczne i podziemny parking. Powierzchnie całkowite apartamentów wynoszą od 65 m2 do 708 m2, a ceny dostępnych jednostek mieszczą się w przedziale od 595.000 EUR do 4.500.000 EUR. 

Nieruchomość znajduje się na drugiej co do wielkości wyspie archipelagu Balearów - Ibizie, znanym śródziemnomorskim kurorcie o kosmopolitycznym charakterze. Ibiza znana jest nie tylko z modnych miejsc, z nocnych szaleństw, gdzie do najlepszych klubów w sezonie ściągają światowej klasy DJ-e, ale też z pięknej, dziewiczej przyrody, cichych, kameralnych zatoczek, winnic, lazuru morza, hipisowskiej atmosfery, lokalnych targów rękodzieła oraz cudownej kuchni. Do tego wszechobecna wspaniała architektura oraz design inspirowane wielokulturowym tyglem.

Ekskluzywności tej ofercie dodaje fakt, że deweloper, aby zachować elitarność projektu, zdecydował się promować ją jedynie poprzez prywatne kontakty. Tym samym oferta jest skierowana do wybranych i nie jest widoczna w szerokim, publicznym kanale dystrybucji poprzez wiele agencji i portali internetowych.

CASA EN SOL ze względu na swoją wyjątkową pozycję na rynku nieruchomości w Hiszpanii oraz niekwestionowaną renomę wiodącej polskiej agencji nieruchomości, może pochwalić się posiadaniem tego elitarnego i unikalnego projektu w swoim portfolio nieruchomości w Hiszpanii. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy nasi Klienci zainteresowani posiadaniem swojego drugiego domu na Ibizie, zyskają nową, wyjątkową i zarazem elitarną opcję inwestycyjną.