Forum i Gala WOMAN POWER 2023

28 kwietnia 2023 r. w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się II edycja Forum i Gali WOMAN POWER organizowanej przez międzynarodowy magazyn CEOWORLD.

24.04.2023

28 kwietnia 2023 r. w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się II edycja Forum i Gali WOMAN POWER organizowanej przez międzynarodowy magazyn CEOWORLD. Miło nam ogłosić, że wśród zaproszonych prelegentek znajduje się właścicielka i CEO naszej partnerskiej marki premium — La Única, dyrektorka sprzedaży CASA EN SOL, Małgorzata Wargocka, która weźmie udział w panelu „Kobieta w biznesie”.

Wydarzenie ma na celu przedstawienie kobiet, ekspertek z różnych branż, które podczas tego spotkania porozmawiają o równych szansach w biznesie oraz metodach na zwiększenie dla kobiet dostępu do stanowisk kierowniczych. Jest to doskonała okazja do wymianę doświadczeń oraz poznanie historii i strategii wyjątkowych kobiet, które osiągnęły sukces w swoich dziedzinach. 

Małgorzata Wargocka ukończyła studia podyplomowe na kierunku gospodarka nieruchomościami w Warszawie oraz studia lingwistyczne na Uniwersytecie w Granadzie. Posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz najwyższy certyfikat znajomości języka hiszpańskiego. Jest laureatką tegorocznej nagrody „Polish Businesswoman Awards” dla lidera najwyższej jakości obsługi i sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Małgorzata od ponad 15 lat współtworzy agencję nieruchomości CASA EN SOL, która jest bezkonkurencyjna na rynku polskich agencji specjalizujących się w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Doskonała znajomość branży oraz doświadczenie doprowadziły, że 2016 roku Małgorzata Wargocka stworzyła siostrzaną markę premium — La Única. Zarówno CASA EN SOL, jak i La Única wyróżnia najwyższy poziom obsługi oraz fakt, że jako jedyne w Polsce oferują nieruchomości na terenie całej Hiszpanii, dokładnie dopasowane do oczekiwań Klientów. 

La Única to maksymalnie zindywidualizowana i kompleksowa obsługa Klientów zainteresowanych rynkiem luksusowych nieruchomości w Hiszpanii. Zespół najlepszych specjalistów, pod okiem Małgorzaty Wargockiej, skrupulatnie dba o to, aby cały proces zakupu domu był w pełni bezpieczny i komfortowy. W ofercie La Única znajdują się starannie wyselekcjonowane nieruchomości, których cena jest adekwatna do jakości i atrakcyjności ich lokalizacji. Podczas wydarzenia w hotelu Hilton La Única będzie miała swoje stanowisko, przy którym przez cały dzień będzie dostępna Małgorzata Wargocka.

Wydarzenie Forum i Gala WOMEN POWER 2023 otrzymało patronat honorowy Prezydenta m.st. Warszawy.