Targi SIMED w Maladze 2022

09.11.2022

W dniach 10–12 listopada 2022 r. przedstawiciele naszej agencji nieruchomości CASA EN SOL wezmą udział w XVIII Międzynarodowym Salonie Nieruchomości Basenu Morza Śródziemnego SIMED, który odbywa się w Maladze. Dzięki Agencji Promocji Andaluzji EXTENDA, która od wielu lat z nami współpracuje, będziemy kolejny raz rozszerzać swoją wiedzę o nieruchomościach na Costa del Sol podczas prestiżowych targów SIMED. 

Jesteśmy nie tylko cenionym biurem nieruchomości w Polsce, które cieszy się doskonałą opinią w związku z prowadzeniem najlepszych inwestycji na rynku nieruchomości w Hiszpanii, ale też posiadamy ugruntowaną pozycję wśród naszych kontrahentów w Hiszpanii. Ten stan rzeczy zawdzięczamy nieustannemu poszerzaniu naszej wiedzy, szerokiej sieci współpracowników oraz aktywności w zdobywaniu nowych informacji na temat rozwoju hiszpańskiego rynku nieruchomości. Stale podnosimy nasze kompetencje dla naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by każdy z nich był zadowolony z naszych usług. 

Targi SIMED to bardzo ważne wydarzenie w naszej branży, które od lat gromadzi wielu istotnych przedstawicieli hiszpańskiego rynku nieruchomości. Podczas targów w Maladze nasze agentki będą miały okazję odkryć najnowsze oferty nieruchomości na Costa del Sol, a także poznać obecne trendy rynkowe w całej Hiszpanii. Podczas targów liderzy branży będą mówić także o inwestycjach, partnerstwie publiczno-prywatnym, innowacjach i zrównoważonym rozwoju. 

10 listopada, podczas SIMED, Agencja EXTENDA organizuje spotkania B2B na terenie targów. EXTENDA to Agencja Promocji Regionu Andaluzji, której rolą jest przybliżenie polskim firmom ofert andaluzyjskich nieruchomości, a także pomoc w nawiązaniu współpracy z najlepszymi partnerami w branży nieruchomości na terenie tego regionu Hiszpanii. Celem spotkań jest nawiązanie kontaktów z deweloperami, a także agencjami nieruchomości, które prowadzą inwestycje w regionie Andaluzji, między innymi na wybrzeżu Costa del Sol czy Costa de la Luz. Dzięki temu nasze agentki będą miały okazję nawiązać osobiste relacje z przedstawicielami najlepszych i najważniejszych deweloperów na Costa del Sol, co w kulturze biznesowej Hiszpanii jest nieocenione.

CASA EN SOL to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem posiadająca rozbudowaną sieć współpracowników na terenie w całej Hiszpanii. Ogromnie cieszy nas możliwość ponownego udziału w targach SIMED i spotkaniach B2B organizowanych przez EXTENDA. To właśnie dzięki nieustannemu doskonaleniu się jesteśmy liderem na rynku nieruchomości w Hiszpanii i możemy pochwalić się setkami zadowolonych Klientów.