Facebook logo

2017-09-01 Benidorm i apartament w kameralnym budynku z widokiem na morze?

Zdjecie glówne

Tak to jest możliwe. W naszej inwestycji września 2017. Nasz wypróbowany i renomowany partner z Costa Blanca znalazł taką działkę i wybudował bardzo kameralny budynek w Benidormie.

 

W inwestycji posiadającej niesamowity widok na morze znajduje się jedynie 10 apartamentów! Sprawia to, że w tak spektakularnej lokalizacji taki nowoczesny apartament w Benidorm to unikat. Zwykle tego typu nieruchomości w Hiszpanii, czyli apartamenty nad morzem, przy samej plaży, to budynki wielokondygnacyjne. W Benidormie niektóre apartamenty znajdują się nawet na 47 piętrze. Tym bardziej należy docenić unikalność i wyjątkowość prezentowanej nieruchomości w Hiszpanii.

 

Zachęcamy do kontaktu z Casa en Sol, najlepszą agencją nieruchomości w Hiszpanii. Tylko u nas gwarancja sprawdzenia nieruchomości w 100%. Pracujemy na terenie Hiszpanii, ale jako jedyni z wiodących na rynku firm prowadzimy biznes w Polsce, w oparciu o polskie przepisy prawa, pod nadzorem polskich instytucji. Rodzima siedziba Casa en Sol gwarantuje, że Twoja nieruchomość w Hiszpanii będzie trafną, w pełni sprawdzoną inwestycją. Zapraszamy do współpracy.