Facebook logo

2015-04-23 Futurystyczny projekt apartamentów

Zdjecie glówne

Jeden z bardziej znanych deweloperów na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca właśnie rozpoczął przedsprzedaż jedynych w swoim rodzaju apartamentów.


Bardzo nowoczesny  projekt o bryle przypominającej nadciągające fale cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Hiszpanów, jak i rezydentów zagranicznych, którzy na stałe mieszkają na wybrzeżu Morza Śródziemnego.  Kompleks, o którym mowa jest rzeczywiście niezwykle imponujące, już nie tylko, jeśli chodzi o sam kształt budynku, ale także o wyposażenie strefy wspólnej. Basen na dachu, z którego rozciąga się jeden z najpiękniejszych widoków na Morze Śródziemne nie tylko w ciągu dnia, ale może przez wszystkim nocą. Jeden z basenów jest bowiem podgrzewany, więc można korzystać z niego rzez cały rok. Dodatkowo dla amatorów aktywnego wypoczynku do pełnej dyspozycji jest siłownia z widokiem na morze, jak również dwie przestronne strefy sportowe, na których mieszczą się korty, boiska, strefa rekreacyjna itp. Pomyślano także o strefie zabaw dla najmłodszych.   


Nie wolno zapomnieć w tym miejscu o jedynej w swoim rodzaju lokalizacji budynku. Kompleks jest położony w bezpośredniej odległości od piaszczystej plaż o długości 8 km. Tuż przy plaży mieści się oświetlona promenada, wokół której toczy się życie turystyczne oraz rozrywkowe całej okolicy.


Dostępne są apartamenty z dwiema lub trzema sypialniami. Każdy z apartamentów POSIADA WIDOK NA MORZE. Wszystkie apartamenty są wyposażone i wykończone z materiałów najwyższej klasy: klimatyzacja zimna oraz ciepła we wszystkich pomieszczeniach, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, możliwość umeblowania apartamentu według własnych preferencji. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce postojowe w parkingu podziemnym oraz komórka lokatorska.


WIDOK NA MORZE: znakomita większość apartamentów posiada frontalny widok na Morze Śródziemne. W zależności od dokładnego położenia oraz kondygnacji, można podziwiać jedyną w swoim rodzaju śródziemnomorską panoramę: zatokę Alicante, wybrzeże Santa Pola, nadmorską promenadę.


PLAŻE: plaża w Arenales del Sol jest położona po prawej stronie inwestycji, w odległości zaledwie 150 m. Plaża ma długość ponad 8 km, na jej terenie znaleźć można wiele znakomitych piaszczystych plaż, niezwykłych zatoczek oraz kameralnych miejsc do wypoczynku. Jedynymi z najbardziej znanych plaż w okolicy są: Urbanova, El Altet, Arenales del Sol oraz Carabassí.


POLA GOLFOWE: otoczenie kompleksu pozwala na bardzo różnorodne spędzanie czasu wolnego. Największe pola golfowe wraz z całą infrsaurukturą: hotele, baseny, SPA w okolicy to: El Plantío, Alicante Golf en Playa w San Juan, Alenda Golf en Monforte del Cid orazGolf & Spa Bonalba en Mutxamiel.


USŁUGI: w najbliższej okolicy jest kilka dużych centrów handlowych, jak również w pieszej odległości od kompleksu znaleźć można liczne bary, restauracje, sklepy spożywcze. Wszystko w zasięgu ręki.

OFERTA NR 177