Facebook logo

2018-11-23 Nowe apartamenty naszych Klientów do wynajęcia

Zdjecie glówne

Casa en Sol prezentuje materiał video z nowej inwestycji deweloperskiej na Costa Blanca. Nowe apartamenty oraz piękne strefy wspólne z basenami i jacuzzi czekają na wynajmujących. Wielu z naszych Klientów chętnie wynajmie Państwu bezpośrednio swoje nowe apartemanty wakacyjne położone blisko przepięknej plaży w okolicach Alicante na Costa Blanca.

 

Osiedle posiada atrakcyjne strefy wspólne dostępne dla wynajmujących i mieszkańców. Same apartamenty są wyposażone w komfortowe meble, klimatyzację oraz nowoczesne sprzęty AGD. Wymarzone miejsce na wakacje w Hiszpanii czy weekendowy wypad do Alicante.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat warunków wynajmu. Dodatkowo chętnie polecimy Państwu inne, podobne inwestycje w okolicy Alicante, aby w przyszłości móc podzielić się podobnymi wrażeniami z posiadania apartamentu nad morzem w Hiszpanii. Z przekonaniem rekomendujemy lokalizację nieruchomości w miasteczku Arenales del Sol ze względu na świetną komunikację z lotniskiem oraz z centrum miasta Alicante. Nowe oferty są równie ciekawe, dlatego mamy pewność, że usatysfakcjonują nawet najbardziej wyamagającego Klienta.

 

Korzystając z okazji przypominamy wszystkim niezdecydowanym Klientom, że w Casa en Sol pakiet usług posprzedażowych jest bardzo szeroki. W rok po zakupie nieruchomości w cenie apartamentu mają Państwo zapewniony pełen serwis z naszej strony, aby móc w pełni cieszyć się z posiadanego mieszkania nad brzegiem Morza Śródziemnego.