Facebook logo

2015-07-28 Przedsprzedaż apartamentów

Zdjecie glówne

Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów w Benidormie w nowej inwestycji bardzo doświadczonego i uznanego na całym wybrzeżu Costa Blanca dewelopera. Inwestycja jest położona w pierwszej linii brzegowej, przy samej plaży Poniente Beach, uważaną za jedną z najpiękniejszych w całym mieście (piasek przywieziony z Afryki).

 

Projektowany budynek będzie niezwykle kameralny, jak na inne zabudowania okolicy. Nowy projekt posiad 24 apartamentów na 7 piętrach. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o każdym nawet najmniejszym detalu, tak, aby sprostać wymaganiom najbardziej luksusowego klienta, który chce zainwestować właśnie w tak kosmopolitycznym miejscu jak Benidorm, czyli hiszpański Manhattan.

 

Części wspólne zostały bardzo bogato wyposażone. Oprócz basenów z widokiem na Morze Śródziemne, do dyspozycji mieszkańców będą baseny podgrzewane, sauna, spa, strefa chill-out oraz wiele innych atrakcji i udogodnień. Największym splendorem cieszą się apartamenty  na najwyższych kondygnacjach, tzw. penthousy które mają między innymi własne jacuzzi.


Dostępne są apartamenty z dwiema oraz trzema sypialniami. W cenie każdej nieruchomości jest miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Łazienki zostały wyposażone w ogrzewanie podłogowe. We wszystkich pomieszczeniach została zainstalowana klimatyzacja zimna oraz ciepła.


Lokalizacji nieruchomości nawet nie należy rekomendować.

 

Ci, którzy byli i widzieli Benidorm, będą zachwyceni nową inwestycją. W pieszej odległości od inwestycji są wszystkie sklepy, bary, apteki, supermarkety, punkty usługowe - dosłownie wszystko w Benidormie znajduje się w odległości pieszej, w zasięgu ręki. Ponadto w niewielkiej odległości są położone cztery pola golfowe. Las Rejas Open Club Benidorm jest zlokalizowane zaledwie 1 km od inwestycji, w zaledwie 10 minut jazdy samochodem można korzystać z dwóch wspaniałych pół golfowych Nicklaus Design z 18 dołkami, podziwiając ponadto piękny widok na zatokę w Benidormie.