Facebook logo

2017-08-25 UWAGA! ZMIANA CEN W ARENALES

Zdjecie glówne

W oparciu o dane ze sprzedaży nasz renomowany hiszpański partner zaktualizował ceny na apartamenty na Costa Blanca w Arenales del Sol pod Alicante (oferta nr 399) - obecnie najlepszym inwestycyjnie (pod wynajem) osiedlu nieruchomości w Hiszpanii. Niestety ceny poszły w górę.

Mimo wszystko wciąż apartamenty są w cenach mocno zdyskontowanych w stosunku do innych apartamentów w Hiszpanii. 121.000 Euro za salon z kuchnią, 2 sypialnie, taras 14 m2 i miejsce postojowe w pobliżu  lotniska w Alicante (15 min. taksówką), to cena nieosiągalna za nowy apartament w Hiszpanii, niezależnie od regionu.

 

Gorąco zachęcamy rozważających ten apartament w Hiszpanii jako swoją inwestycję do podjęcia szybkiej decyzji. Pula dostępnych apartamentów na tym osiedlu położonym w pobliżu Alicante powoli się wyczerpuje. W związku z nadzwyczajnym tempem sprzedaży deweloper podnosi ceny. Warto się zdecydować na ten apartament w Hiszpanii jeszcze tego lata. To jest prawdziwy HOT DEAL. Gwarantujemy to swoim długoletnim doświadczeniem.