Spektakularne aranżacje wnętrz z Moniką Sosnowską - profesjonalną projektantką wnętrz z CASA EN SOL

05.12.2022

Każdy pragnie, by jego dom był bezpiecznym azylem dla całej rodziny, miejscem niczym niezakłóconego odpoczynku, cichą przystanią. Kupując nieruchomość w Hiszpanii oczekuje się tego samego – żeby dom był nie tylko schronieniem, ale i łączył w sobie wszystkie najlepsze cechy wygodnej i bezpiecznej nieruchomości. Dlatego tak istotny jest wystrój, gdyż to on nadaje duszę każdemu wnętrzu. Czołowa w branży projektantka wnętrz Monika Sosnowska należąca do zespołu naszej agencji nieruchomości CASA EN SOL fachowo zadba o to, by ziściło się Państwa marzenie o nowoczesnym, komfortowym i zarazem funkcjonalnym domu w słonecznej Hiszpanii. 

Monika Sosnowska to młoda profesjonalistka z imponującym wykształceniem, na które składa się wiele lat nauki na słynnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, a także kształcenie się w Instytucie Marangoni w Mediolanie.  Naukę w tym prestiżowym miejscu zagwarantowało jej zwycięstwo w międzynarodowym konkursie o stypendium tego wyjątkowego instytutu we Włoszech. Jej umiejętności, kreatywność i artystyczna dusza zapewniły również wygraną w konkursie na projekt salonu dla renomowanego przedsiębiorstwa Bang&Olufsen w Marbelli. 

Mimo młodego wieku, Monika posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu wnętrz wielu nieruchomości nie tylko w Hiszpanii. Na swoim koncie posiada szereg niesamowitych realizacji. Dzięki współpracy z LLB BRAND, MON INTERIORS, ale przede wszystkim z cenionym hiszpańskim projektantem wnętrz Pedro Peña może pochwalić się znakomitym portfolio. Praca w Pedro Peña Design Interior&Art Gallery w Hiszpanii to marzenie niejednego na świecie projektanta wnętrz. Kilka lat na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol zaowocowały dziesiątkami zadowolonych Klientów, a my jesteśmy wyjątkowo dumni, że w zespole CASA EN SOL mamy tak fenomenalną i doświadczoną specjalistkę od wystroju wnętrz. 

Tworzona przez Monikę architektura wnętrz to połączenie estetyki, innowacyjności oraz niezwykłej precyzji. Dzięki tym znakom firmowym Moniki powstają harmonijne i nowoczesne zarazem przestrzenie tworzone z najwyższej jakości materiałów. Monika nieustannie śledzi trendy we współczesnej modzie architektonicznej i bez względu na to jaki styl designu wybierze Klient, Monika stworzy dla Niego odpowiedni projekt wcielając przy tym w życie niekonwencjonalne rozwiązania. Każde zlecenie jest tworzone w ścisłej współpracy z Klientem, którego zdanie i preferencje są dla Moniki najważniejsze.

CASA EN SOL to nie tylko specjaliści, którzy pomogą Ci w zakupie nieruchomości, ale także chętnie zaprojektują i urządzą wymarzony dom znajdujący się w każdym regionie słonecznej Hiszpanii - od Costa Brava aż po Costa de la Luz oraz hiszpańskie wyspy jak Teneryfa czy Majorka.