Facebook logo

2019-01-24 Nowa inwestycja pod Alicante!

Zdjecie glówne

Dziś rusza sprzedaż w nowym apartamentowcu pod Alicante!

 

Ta oferta to świetna propozycja na inwestycję na wynajem lub na apartament rodzinny do wyjazdów wakacyjnych i krótszych np. weekendowych. Osiedle renomowanego dewelopera zostało zlokalizowane jedynie 8 km od lotniska w Alicante, co sprawia, że jesteśmy w stanie dojechać tam taksówką w 10 minut. Dodatkowo bliskość (5 min spaceru) pięknej, piaszczystej plaży Carabassi oraz znakomitej infrastruktury turystycznej (promenada, bary, restauracje, sklepy, usługi, wypożyczalnie sprzętu pływającego itp.) podnosi znacząco atrakcyjność tej inwestycji. 

 

Casa en Sol z pełnym przekonaniem rekomenduje zakup tej nieruchomości pod kątem wynajmu, ponieważ bliskość Alicante, stolicy prowincji, daje dodatkowe możliwości na wynajem apartamentu poza sezonem. Alicante to miasto, które tętni życiem przez cały rok, obfituje w wydarzenia kulturalne, koncerty, wystawy. Ma też własną starówkę z urokliwymi restauracjami, barami, licznymi skwerami i parkami. Uprzywilejowana lokalizacja inwestycji, która łączy sąsiedztwo dużego miasta Alicante, lotniska i wyjątkowo pięknej, wydmowej plaży jest niezaprzeczalnym atutem prezentowanej Państwu oferty.   

 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat inwestycji w tym plany dostępne na poczekaniu. Zapraszamy do kontaktu: casaensol@casaensol.pl lub tel. 512 355 734.