Facebook logo

2017-10-20 Apartamenty inwestycyjne w Hiszpanii w Arenales del Sol

Zdjecie glówne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych apartamentów inwestycyjnych oraz do obejrzenia najnowszego nagrania (link poniżej) z października 2017 pokazującego uroki Arenales del Sol - najlepszej w chwili obecniej miejscowości na inwestycję w nieruchomości w Hiszpanii.

 

LINK DO FILMU, PROSZĘ KLIKNĄĆ

 

Największym atutem wszystkich proponowanych poniżej nieruchomości inwestycyjnych jest świetna lokalizacja w odległości do maks. 400 m od plaży oraz tylko 8 km od lotniska i 12 km od centrum Alicante przy ich stosunkowo nieskiej cenie.

 

Wszystkie apartamenty posiadają wspaniałe strefy wspólne z imponującymi basenami.

 

Bliskość Alicante zapewnia dostęp do całej infrastruktury miejskiej przez cały rok. Do centrum Alicante, jak również na lotnisko kursuje komunikacja publiczna.

 

W standardzie apartamentów otrzymuje się w pełni wykończoną kuchnię (granitowe blaty kuchenne), wyposażoną łazienkę, podłogi (gres), duże okna balkonowe, piękny taras oraz szafy wnękowe w sypialniach.

 

OFERTA 1

 

OFERTA 2

 

OFERTA 3

 

 

Potencjał wynajmu prezentowanych nieruchomości w Hiszpanii jest bardzo duży z powodu atrakcyjności lokalizacyjnej, na którą skłądają się:

 

1. Bliskość lotniska – kilka bezpośrednich lotów w tygodniu z Warszawy i z Krakowa oraz po dwa z innych polskich miast (Gdańsk, Poznań, Wrocław);


2. Urzekająca plaża z piękną promenadą i pełną infrastrukturą w bezpośrednim sąsiedztwie;


3. Blisko duże miasto, Alicante z pełną infrastrukturą miejską, połączenie komunikacją miejską.

 

Zapraszamy do współpracy. To naprawdę najlepsze nieruchomości inwestycyjne w Hiszpanii, jakie są obecnie dostępne.