Facebook logo

2019-08-14 Ekskluzywne biuro sprzedaży na Costa Blanca

Zdjecie glówne

Niedawno mieliśmy przyjemność wziąć udział w uroczystym otwarciu najnowocześniejszego biura sprzedaży jednego z najlepszych deweloperów nieruchomości klasy premium w Hiszpanii. Po prezentacji mamy pewność, że nasz partner jest bezsprzecznym liderem, nie tylko jeśli chodzi o najwyższą jakość oferowanych produktów, ale również w innowacyjnym sposobie obsługi klienta.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w ramach nowego biura sprzedaży klienci będą mogli dokonać zmian w projekcie swojego apartamentu lub luksusowej willi przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Biuro dysponuje innowacyjnymi programami do wizualizacji wnętrz, które pozwalają wirtualnie poruszać się po poszczególnych pomieszczeniach, zobaczyć jak prezentuje się ono w świetle dziennym i nocnym, obejrzeć różne wersje wykończenia czy od podstaw zaprojektować wymarzone wnętrze. Można ocenić jak prezentują się poszczególne meble na danej przestrzeni i zdecydować o ich kształcie czy rozmiarze na podstawie realistycznej wizualizacji, a także zmienić pozycję i natężenie oświetlenia na dowolnej przestrzeni projektowanej nieruchomości.

Dodatkowo można zobaczyć na żywo wszystkie dostępne materiały wykończeniowe, każdy z nich wziąć do ręki, aby przyjrzeć się dokładnie jego strukturze. Po dokonaniu wyboru, wszystkie materiały zostają ułożone na stole, a kamera usytuowana nad nim zarejestruje wybór w formie elektronicznej.

Dużym atutem nowatorskiego podejścia do projektowania wnętrz, które proponuje deweloper jest także wystrój samego biura sprzedaży gwarantujący każdemu poczucie prywatności, a nowoczesne, duże ekrany dają możliwość przeniesienia się wprost do wnętrza wymarzonej willi czy też odbycia wirtualnego spaceru po projektowanym kompleksie ekskluzywnych apartamentów. To wszystko sprawia, że biuro sprzedaży niemalże zamienia się w dom, który można realistycznie „poczuć”, aby w niedalekiej przyszłości móc w pełni cieszyć się idealnie dopasowanymi do naszych oczekiwań wnętrzami. Oferowane przez naszego partnera nieruchomości to niewątpliwie propozycja z najwyżej półki, dla osób mających wysokie wymagania i oczekujących najwyższych standardów obsługi.  

Zapraszamy do współpracy.