Facebook logo

2017-08-04 HIT LATA! Apartament w Hiszpanii

Zdjecie glówne

W te wakacje została wprowadzona na rynek nieruchomości w Hiszpanii znakomita inwestycja – apartament w Hiszpanii za jedyne 121.000 EUR w miejscowości Arenales del Sol , w prowincji Alicante na Costa Blanca.

 

Atrakcyjność tej propozycji polega na unikalnej proporcji ceny do jakości tej spektakularnej nieruchomości w Hiszpanii. Sprawia to, że inwestycja może być przeznaczona zarówno pod wynajem komercyjny, jak i apartament rodzinny do wyjazdów wakacyjnych i weekendowych.

 

Unikalność tej nieruchomości w Hiszpanii polega na tym, że osiedle renomowanego dewelopera zostało zlokalizowane jedynie 8 km od lotniska w Alicante, co sprawia, że jesteśmy w stanie dojechać tam taksówką za ok.10 EUR. To jedno z podstawowych kryteriów, którym kierują się turyści wybierając na wakacje apartament w Hiszpanii.

 

Drugim kryterium jest bliskość pięknej, piaszczystej plaży i pełnej infrastruktury turystycznej. Polecany przez nas apartament w Hiszpanii jest położony o 5 min. spaceru od pięknej, piaszczystej plaży Carabassi oraz znakomitej infrastruktury turystycznej (promenada, bary, restauracje, sklepy, usługi, wypożyczalnie sprzętu pływającego itp.), co podnosi znacząco atrakcyjność tej inwestycji.

 

Wysoki standard wykończenia apartamentu, z którego słynie deweloper oraz piękne, przestronne (3.300 m2) strefy wspólne z basenami sprawią, że każdy wynajmujący chętnie wróci do tego apartamentu w Hiszpanii, aby spędzić swoje wakacje na Costa Blanca.

 

Casa en Sol z pełnym przekonaniem rekomenduje zakup tej nieruchomości w Hiszpanii, ponieważ oczekiwana stopa zwrotu z wynajmu może znacznie przekroczyć wartość 5% rocznie. Bliskość Alicante, stolicy prowincji, dużego miasta z piękną mariną, chętnie odwiedzanego przez turystów cały rok, daje dodatkowe możliwości na wynajem nieruchomości w Hiszpanii poza sezonem. To wszytko sprawia, że jest to inwestycja której nie można przeoczyć.

OFERTA NR 399