Facebook logo

2016-10-14 Luksusowe nieruchomości

Zdjecie glówne

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy uruchamiamy nowy projekt CASA EN SOL. Projekt wyjątkowy, jak też i oferowane w nowej formule nieruchomości w Hiszpanii. 

Od samego początku, kiedy w 2007 roku tworzyliśmy Casa en Sol przyświecała nam wizja utworzenia firmy z segmentu premium, z ofertą kierowaną do osób ceniących sobie jakość i bezpieczeństwo przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Naszym celem było wprowadzenie zachodnioeuropejskich standardów na ten rozwijający się dynamicznie rynek i zarazem chęć przełamania negatywnych praktyk funkcjonujących wśród pośredników.

Chcąc trafić w indywidualne potrzeby klientów postawiliśmy na różnorodność oferty zarówno pod kątem geograficznym, oferując nieruchomości na całym wybrzeżu Hiszpanii, jak też produktowym, od mieszkań i apartamentów do lokali komercyjnych i ekskluzywnych willi. Takie podejście przyniosło sukces. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował utworzeniem efektywnej sieci współpracowników, których działania są spójne z naszą filozofią. Zawsze wyszukujemy nieruchomości "szyte na miarę". Na bieżąco monitorujemy rynek, porównujemy oferty i proponujemy produkt najwyższej jakości, pewny, sprawdzony, za cenę odpowiadającą jego wartości.


Taki sposób działania sprawił, że Casa en Sol stała się rozpoznawalną marką w Polsce i w Hiszpanii, a naszymi partnerami są najlepsi deweloperzy reprezentujący zarówno hiszpański, jak i międzynarodowy kapitał. Teraz przyszedł czas na dywersyfikację naszych działań...

 

Jest oczywiste, że produkt z kategorii premium musi mieć wyjątkowy sposób obsługi. Stąd też nowy, autorski projekt wspótworzącej Casa en Sol Małgorzaty Wargockiej - LA ÚNICA  AGENCJA NIERUCHOMOŚCI Z RYNKU PREMIUM. Unikalny zarówno pod względem treści (ofert), ale też przełomowy pod kątem jakości obsługi, która gwarantuje maksimum komfortu i bezpieczeństwa w procesie wyszukiwania nieruchomości, weryfikacji jej stanu prawnego oraz załatwiania formalności. Oferujemy też znaczącą pomoc po zakupie, przy utrzymywaniu nieruchomości w Hiszpanii w należytym stanie. Te wszystkie czynności, na każdym etapie transakcji mogą wykonać w Państwa imieniu wykwalifikowani i zarazem doświadczeni w wielu transakcjach na rynku premium pracownicy Agencji La Única.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami na stronie: https://luksusowenieruchomoscihiszpania.pl.