Facebook logo

2017-09-11 Najlepsza nieruchomość w Hiszpanii!

Zdjecie glówne

Przypominamy, że tego lata została wprowadzona na rynek nieruchomości w Hiszpanii znakomita inwestycja – apartament w Hiszpanii (oferta nr 399) za jedyne 121.000 EUR w miejscowości Arenales del Sol, w prowincjii Alicante na Costa Blanca. Atrakcyjność tej propozycji polega na unikalnej proporcji ceny do jakości tej spektakularnej nieruchomości w Hiszpanii. Sprawia to, że inwestycja może być przeznaczona zarówno pod wynajem komercyjny, jak i apartament rodzinny do wyjazdów wakacyjnych i weekendowych.

 

Unikalność tej nieruchomości w Hiszpanii polega na tym, że osiedle renomowanego dewelopera zostało zlokalizowane jedynie 8 km od lotniska w Alicante, co sprawia, że jesteśmy w stanie dojechać tam taksówką za ok.10 EUR. Dogodne połączenie z lotniskiem to jedno z podstawowych kryteriów, którym kierują się turyści wybierając na wakacje apartament w Hiszpanii.

 

Drugim kryterium jest bliskość pięknej, piaszczystej plaży i pełnej infrastruktury turystycznej. Polecany przez nas apartament w Hiszpanii jest położony o 5 min. spaceru od pięknej, piaszczystej plaży Carabassi oraz znakomitej infrastruktury turystycznej (promenada, bary, restauracje, sklepy, usługi, wypożyczalnie sprzętu pływającego itp.), co podnosi znacząco atrakcyjność tej inwestycji. Prezentujemy nakręcony przez przedstawiciela Casa en Sol film z drogi od plaży do tej niesamowitej inwestycji na Costa Blanca. (kliknij w link) Widać na nim, jak krótki dystans dzieli tę nieruchomość od plaży i całej infrastruktury turystycznej.

 

 

Bliskość Alicante, stolicy prowincji, dużego miasta z piękną mariną, chętnie odwiedzanego przez turystów cały rok, daje dodatkowe możliwości na wynajem nieruchomości w Hiszpanii poza sezonem. To wszytko sprawia, że jest to długo oczekiwany hit inwestycyjny na rynku nieruchomości w Hiszpanii.