Facebook logo

2019-01-21 Nowe apartamenty w Hiszpanii z widokiem na morze

Zdjecie glówne

Słoneczny, ciepły klimat, wspaniała atmosfera i jakość infrastruktury sprawiają, że Hiszpanię wybiera na miejsce swojego wypoczynku ponad 80 mln obcokrajowców rocznie. Jeżeli zdecydujemy się na zainwestowanie w apartament na wynajem wszyscy ci turyści oraz 50 mln Hiszpanów mogą stać się naszymi potencjalnymi klientami, którzy zechcą spędzić wakacje w naszym apartamencie na hiszpańskim wybrzeżu.

 

Naszą najnowszą propozycją jest zakup apartamentu w przedsprzedaży, z dyskontem w najnowszym projekcie na Costa Almeria. Kolejny etap osiedla z nowoczesnymi strefami wspólnymi i najpiękniejszą andaluzyjską zielenią już w sprzedaży, gdzie oferujemy apartamenty typu bungalow, czyli mieszkania w dwukondygnacyjnym budynku (https://casaensol.pl/nieruchomosc/516-apartament-pierwsza-linia-widok-na-morze-andaluzja.html).

 

W tym przypadku apartament na parterze ma do własnej dyspozycji ogródek przydomowy, a apartament na piętrze – solarium, czyli dodatkowy taras na dachu budynku.

 

Kupno apartamentu na wynajem jest doskonałą inwestycją i bardzo dobrą, bezpieczną lokatą kapitału, która nie tylko ochroni nasze oszczędności przed ewentualną dewaluacją złotego, ale też przyniesie stały przychód z wynajmu przez następnych kilkadziesiąt lat.

 

Serdecznie zapraszamy.