Otwórz się na Katalonię

CASA EN SOL to wiodąca polska agencja nieruchomości prężnie działająca w Hiszpanii. Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi deweloperami na terenie całej Hiszpanii i mimo pokaźnej już grupy deweloperów, z którymi udało nam się nawiązać trwałą współpracę nie przestajemy działać, aby poszerzyć nasze zasięgi. Dzięki nieustającej pracy i takiemu współdziałaniu mamy okazje, jako firma, otworzyć się na nowe projekty oraz powiększyć obszar, który oferujemy naszym Klientom

18.01.2024

CASA EN SOL to wiodąca polska agencja nieruchomości prężnie działająca w Hiszpanii. Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi deweloperami na terenie całej Hiszpanii i mimo pokaźnej już grupy deweloperów, z którymi udało nam się nawiązać trwałą współpracę nie przestajemy działać, aby poszerzyć nasze zasięgi. Dzięki nieustającej pracy i takiemu współdziałaniu mamy okazje, jako firma, otworzyć się na nowe projekty oraz powiększyć obszar, który oferujemy naszym Klientom.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej pozycji rynkowej możemy pochwalić się, że niebawem w naszej ofercie pojawią się nieruchomości z bardzo pożądanego przez naszych rodaków regionu, czyli bliskich okolic malowniczej Barcelony.

Barcelony przedstawiać nie trzeba. Jest to jedno z największych miast europejskich oraz jedno z miast, które najlepiej reprezentuje śródziemnomorski tryb życia. Jest miejscem wprost idealnym do zakupu nieruchomości i przeprowadzenia się na stałe, dlatego cieszymy się, że będziemy mieli okazję umożliwić naszym Klientom właśnie tamte okolice.

Pierwszy projekt mieści się w samym sercu Katalonii, czyli w Montjuïc, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Barcelony. Deweloper, zajmujący się tym projektem, nawiązał współpracę z Adoras Atelier Arquitectos, firmą architektoniczną o międzynarodowym prestiżu, która zaprojektowała to osiedle w awangardowym designie. Dzięki tej współpracy deweloper może zaoferować swoim klientom przestronne domy, z dużymi oknami oraz dobrą orientację budynków i wspaniałe widoki. Osiedle to jest otwarte na naturę, jednocześnie oferując bliski kontakt z miastem, a co za tym idzie umożliwia zrównoważony i dynamiczny styl życia. Inwestycja ta położona jest obok parku Montjuïc, czyli inaczej mówiąc obok „zielonych płuc” Barcelony. Skalisty masyw wznoszący się w parku charakteryzuje się dużą różnorodnością biologiczną oraz mieszczą się tam obiekty sportowe znane z Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku. Ten unikalny projekt oferuje kosmopolityczne życie i piękno natury w jednym. Posiada kompletne obiekty użyteczności publicznej, takie jak: restauracje, szkoły językowe, szpitale, czy centra handlowe oraz części wspólne sprzyjające integracji wewnątrz osiedla. Bliskość plaż, np. tej bardzo znanej La Barceloneta daje szansę na odpoczynek oraz na poczucie się jak na wakacjach, nawet poza sezonem.

Inny projekt położony jest w połowie drogi między Tarragoną a Barceloną, w mieście Cubelles, jednym z najatrakcyjniejszych miast w regionie Garraf. Miasto ma dostęp do spektakularnych plaż, pięknego otoczenia naturalnego oraz doskonałej komunikacji drogowej i kolejowej ze stolicą Katalonii i lotniskiem El Prat. W tym osiedlu mieści się szeroka gama przestronnych domów z tarasami i mnóstwo usług, a wszystko w odległości spaceru. W pobliżu inwestycji znajdują się żłobki, szkoły, ośrodek zdrowia, a także restauracje i centra handlowe. Dobra architektura odpowiada na potrzeby ludzi, ale również współgra z bogactwem środowiska naturalnego, które można podziwiać, np. w częściach wspólnych osiedla. Deweloper współpracuje z prestiżową pracownią architektoniczną o międzynarodowej renomie co zagwarantuje klientom pełen profesjonalizm otrzymanych usług. Dzięki użyciu dużych okien, zapewniających maksymalne oświetlenie i przeszkolonym tarasom, sprawiających wrażenie przestrzenności i panoramiczności, można cieszyć oko widokiem na morze oraz klimatem śródziemnomorskim przez cały rok.

Kolejnym godnym uwagi projektem jest ten mieszczący się również w uprzywilejowanej i bliskiej lokalizacji od Barcelony, w mieście Gavà, która jest jednym z miast o najwyższym stopniu jakości życia w Katalonii. Miasto to jest położone pomiędzy masywem Garraf a deltą Llobregat Gavà. Jego nadmorskie i górskie krajobrazy sprawiają, że to idealna opcja dla osób, które chcą mieszkać w naturalnym środowisku zaledwie pół godziny drogi od Barcelony. Na tym osiedlu można cieszyć się domem dostosowanym do potrzeb, nie rezygnując z życia towarzyskiego, czy kulturowego jakie może zaoferować stolica Katalonii. Dodatkowo dziedzictwo architektoniczne Barcelony jak np. arcydzieła ręki Gaudiego motywują do wybrania się na zwiedzanie. Obiekt w Gavà proponuje szeroką gamę domów z dużymi tarasami i ogrodami, dającymi poczucie przestrzeni, światła i ciepła wnętrz przez cały rok. Fantastyczny klimat wybrzeża Garraf, czterokilometrowa linia brzegowa z najlepiej zachowanym systemem wydm i sosen typowych dla katalońskiego wybrzeża oraz miejsca do biegania, wędrowania, czy wycieczek rowerowych, to coś, co może zaoferować to osiedle, co z pewnością przekona i najbardziej wymagających kupujących.

Ostatnim projektem będzie ten położony w Badalona, mieście zlokalizowanym około 30 min od Barcelony, które posiada szeroki wachlarz usług publicznych i rekreacyjnych, takich jak: centra handlowe, restauracje, szpitale, szkoły i parki. Deweloper gwarantuje osiedle wznoszące się nad horyzontem, w którym to mieszczą się domy z dużymi oknami i tarasami z panoramicznym widokiem. Osiedle łączy w sobie to co najlepsze w jego miejskiej lokalizacji z „oknem” otwartym na morze. Wszystko to w sąsiedztwie plaży, a każdy budynek wieńczy basen i solarium, co pozwala połączyć usługi życia miejskiego z walorami kurortu nadmorskiego oraz podziwiać błękit nieba i morza zarazem. Wybierając tę inwestycję można zapomnieć o dojazdach samochodem na plażę, ponieważ plaże są tu na wyciągnięcie ręki.
Wszystkie te projekty mają wspólny mianownik, ponieważ każda z nich oferuje miejsce idealne do zakupu nieruchomości i do stania się częścią społeczności tam mieszkającej. Domy są otwarte na morze, z pięknymi widokami oraz optymalnym oświetleniem w trakcie całego roku. Projekty te łączą w sobie poszanowanie natury, bliskość miejskiej infrastruktury oraz spokojne, nadmorskie życie.
 Mamy nadzieję, że współpraca w tym regionie znacząco wzbogaci naszą ofertę i będzie z korzyścią dla naszych Klientów, zainteresowanych nabyciem nieruchomości w okolicach pięknej Barcelony, znanej nie tylko z bycia wizytówką słynnego Gaudiego, czy piłkarskiego klubu FC Barcelona, ale przede wszystkim znanej z bycia miejscem świetnym do mieszkania.