Facebook logo

2017-08-30 Sztuka i nieruchomości w Hiszpanii

Zdjecie glówne

Nic lepiej nie dopełnia wnętrza nieruchomości niż odpowiednio dobrany obraz, grafika czy rzeźba. Architekci, dekoratorzy, czy po prostu właściciele nieruchomości zwykle poszukują dzieł uniwersalnych, które łącząc piękno i oryginalność, budują unikalny charakter przestrzeni.

 

Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się sztuka współczesna, ale modne też są prace z lat 60-70-tych.specjal_guests_mallorca

 

Mając to na uwadze firma Casa en Sol nawiązała współpracę z artystą Hermannem Orduña, stale mieszkającym i tworzącym na Majorce – przepięknej wyspie z archipelagu Balearów. Majorka z pewnością może zaoferować artyście wiele inspiracji. Nie przez przypadek Fryderyk Chopin skomponował tam Poloneza C-moll czy Balladę F-dur, podczas swojego pobytu na wyspie z George Sand.

 

Tu Hermann opowiada o swojej twórczości kończąc jednocześnie jedno z dzieł, które Casa en Sol zakupiła od artysty. Od początku września naszym klientom decydującym się nabyć z nami nieruchomości w Hiszpanii, Casa en Sol podaruje jedną z pięknych grafik prezentowanych poniżej. Naszym zdaniem nic tak nie wypełni pięknem nowej nieruchomości w Hiszpanii, jak sztuka z hiszpańskim rodowodem.

optical ilusion
angel barcelona

Zapraszamy zatem do wyjazdu rekonesansowego w najbliższym czasie. Mamy świetne propozycje nieruchomości w Hiszpanii takie jak: luksusowy apartament na Majorce; wspaniały dom na Costa Blanca; stylowe mieszkanie w Barcelonie czy fantastyczny apartament na Costa del Sol. Liczba grafik jest niestety ograniczona, choć jeśli pomysł Wam się spodoba to Casa en Sol poprosi artystę o nowe prace.