Facebook logo

2015-06-17 Tydzień luksusu w Marbelli

Zdjecie glówne

W zeszłym tygodniu zakończył się tydzień towarów luksusowych w mieście Marbella na wybrzeżu Costa del Sol.  Prezentowały się najdroższe oraz najbardziej ekskluzywne marki z całego świata. Program targów, jak również zakres oferowanych na targach produktów był bardzo różnorodny. Wśród najbardziej popularnych znalazły się bardzo drogie złote zegarki, kolekcje ubrań znanych projektantów, biżuteria, jak również nieruchomości, wśród których najtańsza kosztowała ponad 6.000.000 EUR.

 

Wille zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej, najczęściej w Marbelli (ale nie tylko, obok Marbelli można było znaleźć nieruchomości z Costa Brava (Barcelona), z Madrytu) wzbudziły nasz nieskrywany podziw. Zachwyciliśmy się ponadto prezentacją jachtów, jednych z najdroższych i najbardziej luksusowo wyposażonych na całym świecie – po prostu bajka.

 

Oprócz imprez towarzyszących, takich jak koncerty, gal, prezentacje nie zabrakło atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak: turnieje golfowe, występów artystycznych i wiele, wiele innych. Tydzień towarów luksusowych w Marbelli przyciąga każdego roku nie tylko najbardziej zamożnych z całego świata, ale także mieszkańców Marbelli, turystów, jak również dziennikarzy, artystów, aktorów.

 

Zapraszamy Państwa na kolejne edycje Marbella luxury weekend nie tylko w celach zakupowych.