Nominacja dla Małgorzaty Wargockiej CEO naszej partnerskiej marki premium - La Única w prestiżowym konkursie XVIII Polish Businesswomen Awards

17.02.2023

Nominacja dla Małgorzaty Wargockiej CEO naszej partnerskiej marki premium - La Única w prestiżowym konkursie Polish Businesswomen Awards to ogromny powód do dumy dla całego naszego zespołu. Kapituła Konkursu wraz z redakcją „Businesswomen & life” uznała agencję La Única jako markę godną nominacji w kategorii „Lider najwyższej jakości obsługi i sprzedaży luksusowych nieruchomości w Hiszpanii”

W związku z tym wydarzeniem organizowana jest uroczysta gala w Airport Hotel Okęcie w Warszawie 3 marca 2023 roku przez redakcję czasopisma „Businesswomen & life”. Konkurs ma na celu docenienie nie tylko profesjonalizmu przedsiębiorców, ale również wzmocnienie rozpoznawalności i wiarygodności ich marek w środowisku biznesowym. Nominowane są osoby ze świata kultury, sztuki, sportu i biznesu oraz marki odznaczające się najwyższym profesjonalizmem, etyką działania oraz innowacyjnością. Zaszczytne wyróżnienie dla Małgorzaty Wargockiej i marki La Única jest niepodważalnym dowodem na efektywny rozwój marki i wzrost jej pozycji na polskim rynku usług premium. 

Małgorzata Wargocka to kobieta pełna pasji, której miłość do Hiszpanii, ambicja i systematyczny rozwój zawodowy przerodziły się w karierę pełną sukcesów. W Polsce ukończyła studia podyplomowe na kierunku Gospodarka Nieruchomościami, a w Hiszpanii studia lingwistyczne na Uniwersytecie w Granadzie. Ponadto, posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz najwyższy certyfikat znajomości języka hiszpańskiego. Małgorzata Wargocka jest aktywna na rynku nieruchomości od około 15 lat. Oprócz współtworzenia agencji nieruchomości CASA EN SOL, jej bogate doświadczenie i przedsiębiorczość zaowocowały założeniem siostrzanej marki La Única, firmy z segmentu premium, której oferta skierowana do osób oczekujących wyjątkowego profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi. 

La Única to maksymalnie zindywidualizowana i kompleksowa obsługa rynku luksusowych nieruchomości w Hiszpanii. Zespół najlepszych specjalistów pod okiem Małgorzaty Wargockiej skrupulatnie dba o to, aby cały proces zakupu domu był w pełni bezpieczny i komfortowy. W ofercie La Única znajdują się starnnie wyselekcjonowane nieruchomości, których cena jest adekwatna do jakości i atrakcyjności ich lokalizacji. 

Doceniając profesjonalizm, pasję oraz wieloletnie doświadczenie w branży Małgorzaty Wargockiej razem z marką La Única, cały zespół CASA EN SOL zachęca do oddania głosu na Małgorzatę w konkursie Polish Businesswomen Awards, wysyłając SMS o treści GPAY.44 na numer 74550. UWAGA! Głosowanie trwa do 3 marca do godziny 14:00.