Facebook logo

2017-10-11 Niebywała okazja! 3 pokoje z widokiem na morze za 193.000 Euro!

Zdjecie glówne

Tej jesieni udało nam się znaleźć na rynku nieruchomości w Hiszpanii kolejną znakomitą inwestycję deweloperską w pierwszej linii brzegowej – apartament w Hiszpanii za jedyne 193.000 EUR za 3 pokoje, w miejscowości Arenales del Sol, w prowincji Alicante na Costa Blanca.

 

Atrakcyjność tej propozycji polega na unikalnej proporcji ceny do jakości tej spektakularnej nieruchomości w Hiszpanii (oferta nr 411). Sprawia to, że inwestycja może być przeznaczona zarówno pod wynajem komercyjny, jak i apartament rodzinny do wyjazdów wakacyjnych i weekendowych.

 

Unikalność tej nieruchomości w Hiszpanii polega na tym, że to spektakularne osiedle z widokiem na piękną wydmową plażę zostało zlokalizowane jedynie 9 km od lotniska w Alicante, co sprawia, że jesteśmy w stanie dojechać tam taksówką za ok.10 EUR. To jedno z podstawowych kryteriów, którym kierują się turyści wybierając na wakacje apartament w Hiszpanii.

 

Drugim kryterium jest bliskość plaży i pełnej infrastruktury turystycznej. Polecany przez nas apartament w Hiszpanii jest położony o 3 min. spaceru od pięknej, piaszczystej plaży Carabassi oraz znakomitej infrastruktury turystycznej (promenada, bary, restauracje, sklepy, usługi, wypożyczalnie sprzętu pływającego itp.), co podnosi znacząco atrakcyjność tej inwestycji.

 

Wysoki standard wykończenia apartamentu oraz zapierające dech w piersiach widoki sprawią, że każdy wynajmujący chętnie wróci do tego apartamentu w Hiszpanii, aby spędzić tam swoje wakacje na Costa Blanca.

 

Casa en Sol z pełnym przekonaniem rekomenduje zakup tej nieruchomości w Hiszpanii, ponieważ oczekiwana stopa zwrotu z wynajmu może przekroczyć wartość 5% rocznie. Bliskość Alicante, stolicy prowincji, dużego miasta z piękną mariną, chętnie odwiedzanego przez turystów cały rok, daje dodatkowe możliwości na wynajem nieruchomości w Hiszpanii poza sezonem. To wszytko sprawia, że jest to inwestycja którą trzeba rozważyć.