Facebook logo

2016-01-20 Egzotyczna plaża w Hiszpanii

Zdjecie glówne

Pierwsza w Europie inwestycja BASEN-LAGUNA!

Dostępne apartamenty z dwiema i trzema sypialniami już od 139.000 EUR.


Wspaniałe apartamenty z dwiema i z trzema sypialniami oraz luksusowe penthousy – wiele z nich nadaje się do wprowadzenia się od zaraz. Inwestycja jest zlokalizowana nad brzegiem wspaniałej laguny – pierwszej w Europie zaprojektowanej przez Crystal Lagoons inwestycji. Kompleks mieści się a Costa del Sol w Hiszpanii, w mieście Casares. Wspaniałe wykonanie tej niezwykłej koncepcji architektonicznej oraz krajobrazowej jest nielada okazją dla entuzjastów sportów wodnych oraz wypoczynku na pięknej, piaszczystej plaży.

Kompleks jest zlokalizowany kilkaset metrów od Estepona Golf, jak również w niewielkiej odległości od bardzo znanych i rozpoznawalnych miast na Costa del Sol takich jak Puerto Banus czy Marbella. Apartamenty zostały wykończone w wysokim standardzie. Każdy apartament posiada przypisane miejsce w garażu podziemnym.


W środku inwestycji zlokalizowany jest ogromny basen-laguna otoczony z każdej strony przez piaszczystą (biały piasek) plażę. Budowa laguny jest już rozpoczęta, sprzedaż apartamentów rozpoczęła się 15 stycznia. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z tym niezwykłym, pierwszym w Europie tego typu projektem.


Basen-laguna jest zaprojektowany niezwykle starannie i wygląda niczym egzotyczna, prawdziwa laguna. Basen-laguna jest bardzo czysty, ze słodką wodą, dodatkowo jest ekologiczny, gdyż do jego utrzymania zużywa się do 100 razy mniej środków chemicznych. Ponadto basen-laguna w pełni spełnia standardy dotyczące najwyższej klasy basenów, ze szczególnym uwzględnieniem właściwości wody. Utrzymanie basenu-laguny nie jest drogie, natomiast, co warto podkreślić nieruchomości położone nad brzegiem laguny mają wartość oddaną w postaci egzotyki na kontynencie europejskim. Jednym słowem basen-laguna przynosi niesamowite wrażenia estetyczne – kompleksu położonego nada samą plażą, nad laguną w środku kontynentu!

Apartamenty położone w tym nadzwyczajnym kompleksie wyróżnia ponadto bardzo atrakcyjna cena. Dzięki temu zakup nieruchomości położonej tuż nad basenem-laguną to wspaniała okazja inwestycyjna. Apartamenty położone w kompleksie nadają się zarówno do pobytów całorocznych, jak i wynajmów wakacyjnych. Ze względu na swoją oryginalność kompleks z pewnością będzie cieszył się powodzeniem wśród gości z całej Europy.