Facebook logo

2019-10-31 Luksusowy dom na Costa del Sol w wyjątkowej cenie!

Zdjecie glówne

Casa en Sol przedstawia bardzo korzystną propozycję nabycia luksusowego domu na Costa del Sol za wyjątkowo niską cenę. Koncept zakłada kupno w pierwszej fazie działki wraz z projektem budowlanym, a następnie po akcie zakupu, w 2 fazie inwestycji sfinansowanie usługi wybudowania domu. Całość inwestycji to jedynie 525.000 Euro, a szczegóły dotyczące nieruchmości znajdują się TUTAJ.

 

Ten model finansowania budowy sprawia, że deweloper nie zamraża własnych środków na dłuższy czas i może tym samym znacząco obniżyć finalną cenę domu o koszt kredytu i gwarancji bankowej, jaką musiałby posiadać inwestując samodzielnie. Ten nowatorski na rynku projekt to gwarancja bezpiecznego i zarazem korzystnego dla inwestora nabycia wymarzonej nieruchomości.

 

Kompleks, w którym powstają domy będzie miał charakter ekskluzywnego resortu stanie się w przyszłości idealnym miejscem do wypoczynku. Będzie poosiadał całodobową ochronę oraz wiele luksusowych elementów takich jak: przestronne baseny, tropikalne ogrody, siłownia wraz centrum fitness i spa, kawiarnia, międzynarodowa, prywatna szkoła i mini-market. Doskonała lokalizacja w samym sercu Costa del Sol o ok. 20 km od Marbelli, zaledwie 15 km od Puerto Banus i ok. 50 minut jazdy samochodem do lotniska w Maladze zapewni, że inwestycja stanie się bezpieczną i intratną lokatą kapitału.


To wszystko sprawia, że prezentowana oferta to wyjątkowa okazja rynkowa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty telefonicznie, mejlowo lub osobiście na spotkaniu w biurze Casa en Sol.