Facebook logo

2015-08-21 Pierwsza linia brzegowa

Zdjecie glówne

Casa en Sol została jedynym w Polsce przedstawicielem dewelopera hiszpańskiego, który jest w trakcie budowy wspaniałego osiedla domów jednnorodzinnych oraz domów szeregowych w pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego w Hiszpanii. Na uwagę zasługują w szczególności wille położone w bezpośredniej odległości od plaży. Projekt kompleksu zakłada 5 wolnostojących domów z prywatną działką, na której usytuowany jest między innymi basen oraz ogród ze wspaniałą dojrzałą roślinnością.

Na uwagę zasługuje niewątpliwie niesamowty kształt zaprojketowaych budynków z myślą o osobach, które lubią nowoczesne projkety zarówno samej bryły budynku, jak i całego wyposażenia wewnątrz nieruchomości. Prezentowany w ofercie Casa en Sol dom jednorodzinny jest jednocześnie najtańszym z dostępnych domów. Domy z większą działką oraz o większym metrażu, a także dom skrajny są droższe.

 

 

Najdroższy dom jest warty ponad 2.000.000 EUR. Jedna z pięciu willi została sprzedana w tydzień po pierwszym ogłoszeniu o sprzedaży.

 

Wille posiadają cztery lub opcjonalnie pięć sypialni oraz trzy łazienki. Wille zostały zaprojektowane przez jednego z najbardziej cenionych architektów w Hiszpanii - Massimo di Caudo. Projekt jest uważany za jeden z najbardziej imponujących, jakie do tej pory zostały wykonane w Hiszpanii. Dom stanowi ponadto świetną lokatę kapitału. Nieruchomość w pierwszej linii brzegowej nigdy nie straci na wartości. Zainteresowanie wynajmem nieruchomości już na etapie budowy jest ogromne.