Oferta z rynku pierwotnego na sprzedaż położona w La Cala Golf Resort na wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii. Kompleks prezentowany w ofercie jest zlokalizowany w dolinie Mijas w ramach dużego pola golfowego Campo Asia.
Bardzo dużą zaletą tej propozycji jest położenie w cichej, spokojnej okolicy. Nieruchomości na polu golfowym słyną z tego, że są bezpieczne przez cały rok. Ponadto położenie nieruchomości w sąsiedztwie pola golfowego zapewnia wspaniałe widoki na bardzo zadbaną zieleń, co sprawia, że najbliższe otoczenie jest niezwykle malownicze. Nieruchomości są bowiem otoczone poprzez góry i morze.
Kompleks składa się z 21 domów szeregowych. Każdy z nich posiada trzy sypialnie, trzy łazienki, salon z panoramicznym widokiem na pole golfowe, kuchnię połączoną z jadalnią oraz pralnię. W strefie wspólnej znajduje się basen oraz rozległe tereny zielone. Każdy dom posiada podpiwniczenie, parter, gdzie mieści się salon z kuchnią wraz z bezpośrednim wyjściem na taras oraz piętro z własnym tarasem. Powierzchnia tarasów w domu wynosi ok. 100 m2. Domy zostały tak usytuowane, aby jak najwięcej wykorzystać naturalnego światła słonecznego od strony salonu oraz tarasu. Domy nadają się do zamieszkania przez cały rok. Zostały wybudowane w wysokim standardzie. Łazienki i kuchnia są w pełni wyposażone i umeblowane, w sypialnych znajdują się szafy wnękowe. Deweloper oferuje umeblowanie apartamentu za dodatkową opłatą. W standardzie jest również ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja zimna oraz ciepła oraz wiele innych udogodnień.
Położenie przy polu golfowym zapewnia ponadto centrum SPA czynne przez cały rok, 4-gwiazdkowy hotel do dyspozycji gości, 24-godzinną ochronę oraz sąsiedztwo wszystkich niezbędnych usług. W odległości zaś kilku minut jazdy samochodem, ok. 10 min., można dostać się do Marbelli lub do Fuengiroli.
Zakup nieruchomości w prezentowanym kompleksie głównie ze względu na położenie jest znakomitą okazją inwestycyjną. Zachęcamy do obejrzenia nieruchomości na żywo.

Dom szeregowy w Mijas, Costa del Sol
Nieruchomość golfowa
Zobacz zdjęcianieruchomości 15