Ostatnio na naszym blogu

Wyspy Kanaryjskie – natura, spokój, miejsce na drugi dom

Wyspy Kanaryjskie – natura, spokój, miejsce na drugi dom

Wyspy Kanaryjskie, hiszpańskie Islas Canarias, to obecnie ciekawy kierunek, gdzie coraz więcej naszych rodaków planuje zakupić nieruchomość. Wyspy te, to miejsce, gdzie można w pełni cieszyć się dniem, zarówno do pracy, jak i do wykorzystania czasu wolnego. Jednak przed podjęciem decyzji o nabyciu tam swojego drugiego domu, należy nieco poznać specyfikę tamtego rejonu.

Góry Śnieżne, czyli hiszpańskie Sierra Nevada

Góry Śnieżne, czyli hiszpańskie Sierra Nevada

Pasmo górskie Sierra Nevada, położone w górach Betyckich, to bardzo popularny kierunek turystyczny Hiszpanii, nie tylko latem, ale i zimą. To tutaj znajduje się najwyżej poprowadzona droga w Europie, tzw. Droga Trzytysięczników, której nazwa wzięła się od ponad 15 gór o wysokości ponad 3000 m n.p.m. należących to tego pasma górskiego.

Otwórz się na Katalonię

Otwórz się na Katalonię

CASA EN SOL to wiodąca polska agencja nieruchomości prężnie działająca w Hiszpanii. Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi deweloperami na terenie całej Hiszpanii i mimo pokaźnej już grupy deweloperów, z którymi udało nam się nawiązać trwałą współpracę nie przestajemy działać, aby poszerzyć nasze zasięgi. Dzięki nieustającej pracy i takiemu współdziałaniu mamy okazje, jako firma, otworzyć się na nowe projekty oraz powiększyć obszar, który oferujemy naszym Klientom

Los Reyes Magos czyli hiszpańskie Trzech Króli

Los Reyes Magos czyli hiszpańskie Trzech Króli

W Hiszpanii święto Trzech Króli jest bardzo ważnym i szeroko celebrowanym dniem. Dzień 6 stycznia jest dniem ustawowo wolnym od pracy, a w większości miast świętowanie zaczyna się już 5 stycznia po południu lub wieczorem. Noc między 5 a 6 stycznia jest uznawana za jedną z najbardziej wyjątkowych w roku.